• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Výsledky vyhľadávania

  1. Angie2008

    Recepty vo výrobe

    Prosím, viete mi dať info, či sa Stonehenge dá vyrobiť v akadémii, alebo to už bolo zrušené ? Potrebuje veľa vylepšení cez RR, radšej by som si ju vyrobila v aktuálnej kapitole a tiež len taká malá otázočka :) - nedá sa aktualizovať správa - aktuálne recepty v akadémii ?
  2. Angie2008

    Obchodovanie filtrovanie obchodných ponúk

    ahoj, mám super nápad :-)))), ak by bolo možné nastaviť filtrovanie obchodných ponúk - aby sme si mohli nastaviť nezobrazovanie nevýhodných obchodných ponúk, alebo nastaviť /zablokovať/ zobrazovanie ponúk hráča, ktorý zahlcuje trhovisko nezmyselnými /alebo presúvanými/ ponukami typu 10000...
  3. Angie2008

    Nejedná sa o chybu Na Ostražitú zimnú sovu nejde použiť Magické dary

    Na budovu - Ostražitá zimná sova, neviem použiť očarovanie - Magické dary. Prosím o info, ďakujem :)
  4. Angie2008

    Angie2008

  5. Angie2008

    nesprávny ukazovateľ produkcie artefaktov

    Ahojte, som v kapitole 12 Elementáli a v zhmotneniach ukazuje rozdielnu výrobu produkcie artefaktov na PC a inú na apke. Zhmotnenia mam na lv2, portál na lv3 a ukazuje to: artefakty PC - 119/119/72/90 apka - 142/142/86/108 a esencia elvenaru PC - 68/68/41/51 apka - 81/81/49/61. Zatiaľ som...
  6. Angie2008

    Výskum technológií

    ahojte, prosím, vie mi niekto poradiť, prečo mi vyskakuje červený výkričník vo výskume technológií na povýšenie dryád, teraz plním VB na hlavná budova v štýle lesných elfov, ďakujem, Angie
  7. Angie2008

    Angie

  8. Angie2008

    DS - trhovisko

    Ahojte, mala by som taký nápad /možno som náročná :)/ mohli by ste vyšpekulovať :) ešte jedno "trhovisko", kde by sme si mohli meniť odznaky a to buď medzi hráčmi - ako klasické trhovisko, alebo v systéme za troška nevýhodnejšiu ponuku /napr. za 3 náhrdelníky 1 socha/ a pod... Pretože posledné...
Hore