Používaš zastaranú verziu prehliadača. Preto sa nemusí správne zobrazovať toto či iné webové stránky. Prosím, aktualizuj svoj prehliadač, alebo použi alternatívny prehliadač .
Prosím, viete mi dať info, či sa Stonehenge dá vyrobiť v akadémii, alebo to už bolo zrušené ? Potrebuje veľa vylepšení cez RR, radšej by som si ju vyrobila v aktuálnej kapitole a tiež len taká malá otázočka - nedá sa aktualizovať správa - aktuálne recepty v akadémii ?