• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Obchodovanie filtrovanie obchodných ponúk

Angie2008

Neumlčatelný kňaz
ahoj, mám super nápad :)))), ak by bolo možné nastaviť filtrovanie obchodných ponúk - aby sme si mohli nastaviť nezobrazovanie nevýhodných obchodných ponúk, alebo nastaviť /zablokovať/ zobrazovanie ponúk hráča, ktorý zahlcuje trhovisko nezmyselnými /alebo presúvanými/ ponukami typu 10000 krištáľu za 80000 hodvábu - Exekutor016. Viem že tú ponuku nemusím prijať, ale v minulosti sa mi už XY krát stalo, že som sa ponáhľala a ako to tam skákalo, omylom som potvrdila aj nevýhodnú ponuku a vziať ju s5, nie je možné. Ďakujem
 

AltairMiles

Ukecaný paladin
ahoj, je to dobrý nápad... stačilo by, keby sa tieto super ponuky zobrazovali len v danom spolku, keď ich chce niekto podporovať, tak nech si to riešia medzi sebou... inak podľa mňa, človek, ktorý nemá čas na hru nie je hráč, nemá dosť suriek, nemá dosť army na to, aby bol plnohodnotný člen spolku, tak si to rieši cez super ponuky a spolieha sa na to, že niekto sa zľutuje... pre spolok to je len záťaž, do ktorej vrážajú milióny suriek a nakoniec je buď vylúčený alebo skončí sám... jedna vec je podporiť hráča v 3 kapitole a iná vec je týždenne do niekoho kto nemá čas vrážať milióny surovín... ďakujem... prajem príjemnú hru...

alebo nech urobia obchodovanie ako sú urobení kupci... T1 = T1, T2 = T2 atď a iba férové ponuky, samozrejme bez čakania... veľa ´´hráčov´´ by skončilo...
 

DeletedUser1321

Guest
Ak niekto chce skončiť celkom ( to myslím, že s hrou ), len v spolku mohol by darovať svoje suroviny, úlomky rún ......, členom. To znamená vytvoriť okno ponuky. S takýmito podobnými návrhmi som sa už stretol. Bolo by to na pováženie.
 
Hore