• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Výsledky vyhľadávania

  1. Angie2008

    slovná hra

    ORiflaME /kozmetika/
  2. Angie2008

    Recepty vo výrobe

    Prosím, viete mi dať info, či sa Stonehenge dá vyrobiť v akadémii, alebo to už bolo zrušené ? Potrebuje veľa vylepšení cez RR, radšej by som si ju vyrobila v aktuálnej kapitole a tiež len taká malá otázočka :) - nedá sa aktualizovať správa - aktuálne recepty v akadémii ?
  3. Angie2008

    Diskusia k novým odmenám vo Veži Večnosti

    Prosím, viete mi dať info, či sa Stonehenge dá vyrobiť v akadémii, alebo to už bolo zrušené ? Potrebuje veľa vylepšení cez RR, radšej by som si ju vyrobila v aktuálnej kapitole a tiež len taká malá otázočka :) - nedá sa aktualizovať správa - aktuálne recepty v akadémii ?
  4. Angie2008

    Diskusia k Dobrodružstvám Spoločenstiev

    Vylepšenie ohľadne zberu odznakov, klobúk dolu, ste super, hneď sa oveľa oveľa lepšie hrá DS, veľké ďakujem :)
  5. Angie2008

    Ostatné Informácie o špeciálnych budovách

    Exci, skús túto : Všetky budovy - iDavis Elvenar (idavis-elvenar.github.io) je veľmi dobrá, pekne si tam všetko nájdeš :)
  6. Angie2008

    slovná hra

    DYŇA
  7. Angie2008

    Nové herné funkcie Obchodovanie s artefaktmi

    Tiež sa prikláňam, mohla by to byť napríklad jedna z ďalších výhod spoločenstva :-)
  8. Angie2008

    Obchodovanie filtrovanie obchodných ponúk

    ahoj, mám super nápad :-)))), ak by bolo možné nastaviť filtrovanie obchodných ponúk - aby sme si mohli nastaviť nezobrazovanie nevýhodných obchodných ponúk, alebo nastaviť /zablokovať/ zobrazovanie ponúk hráča, ktorý zahlcuje trhovisko nezmyselnými /alebo presúvanými/ ponukami typu 10000...
  9. Angie2008

    Nejedná sa o chybu Na Ostražitú zimnú sovu nejde použiť Magické dary

    Na budovu - Ostražitá zimná sova, neviem použiť očarovanie - Magické dary. Prosím o info, ďakujem :)
  10. Angie2008

    Titanus

    Sú nádherné :)
  11. Angie2008

    CiernyRogan

    krásny tekvičiak :) voľajako som sa zamotala medzi profíkov :)
  12. Angie2008

    Zahmlený les - popis eventu

    super, Dagy ďakujem, presne toto som hľadala, už tomu rozumiem o niečo máličko viac :), nieee, pomohlo mi to video, bez neho som sedela ako o_O a len zírala a teraz už som :cool:
  13. Angie2008

    Satanka

    Krásna, až rozmýšľam, či nemám svoju stiahnuť :)
  14. Angie2008

    Angie2008

  15. Angie2008

    hlavná cena v jesennom zverokruhu

    A tá kap15 a kap16 macove odmeny ? :cool:
  16. Angie2008

    Diskusia k Jesennému zverokruhu

    Veď práve, ale v tomto prípade /kap15 a kap16/ sú rozdielne iba - populácia a kultúra, ostatné ako T5+1, T5+2 a VB sú rovnaké. Ešte tie VB pochopím, ale cítiaci tovar nie.
  17. Angie2008

    Diskusia k Jesennému zverokruhu

    aj tu : https://elvengems.com/autumn-zodiac-2020/daily-prizes/ :cool:
  18. Angie2008

    hlavná cena v jesennom zverokruhu

    Skôr mi to pripadá ako keby boli tie čísla zamenené, že v 11kap malo byť 5500 many a v kap12 1220 božská úroda, ale v kap15 a kap16 neviem kde je problém, ale je tam chyba určite.
  19. Angie2008

    hlavná cena v jesennom zverokruhu

    Dony, môžete už preveriť aj prečo má kap16 a kap15 rovnakú výhodu a bonusovú produkciu cítiaceho tovaru, už neplatí čím vyššia kapitola - vyššia produkcia/odmena ??? veď sú vyššie náklady na získanie /úlohy/, ďakujem
  20. Angie2008

    Diskusia k Jesennému zverokruhu

    A tiež by ma zaujímalo, prečo má kap16 a kap15 rovnakú výhodu a bonusovú produkciu cítiaceho tovaru, už neplatí čím vyššia kapitola - vyššia produkcia/odmena ??? veď sú vyššie náklady na získanie /úlohy/
Hore