• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Výsledky vyhľadávania

  1. Lunata

    dúšok čistoty

    Zdravím, chcem sa spýtať na dúšok čistoty... to sa dá ako získať a načo konkretnejšie slúži? objavila som to v akademii magie, vo vyrábanie a tam i pri diamantoch (ako môžem urýchliť nové recepty). ďakujem vopred za info...
  2. Lunata

    úlohy

    Ahojte, mne sa zmenili úlohy - nemám ani úlohy udalosti, ale nejake dve s nazvami kriš. maják a divy našich susedov a dajú sa odmietnuť a stále sa opakujú, máte aj vy takú skúsenosť...? o čo ide? Lebo vždy som robila tie úlohy danej rasy a teraz nemôžem :(
  3. Lunata

    Nová rasa po Amunoch

    Ahojte, som asi nedočkavá, aj keď viem, že nič nemôžete prezradiť, ale napriek tomu sa chcem spýtať - príde nová rasa už v januári, či až február, marec, apríl..? Nepotrebujem vedieť podrobnosti že o akú rasu ide a podobne, len ten termín ma celkom zaujíma, ak to teda môžete zverejniť. Veľmi...
  4. Lunata

    <> R E B E L S <>

    Ahojte, hľadáme nových hráčov do nášho spoločenstva. Nešpecializujeme sa na 10-tu truhličku v turnajoch, ale ak si schopný/-á nahrať aspoň 1000 bodov do turnaja (čo nie je až tak veľa) napíš, uvítame ťa medzi nami. Taktiež vzhľadom na predošlú ponuku a neblahé reakcie nechcem určovať nejakú...
  5. Lunata

    Prieskum provincií

    Ahojte, chcem sa spýtať na prieskum provincií, mám dve témy otázok: 1. Podľa čoho sa odvíja obtiažnosť skúmanej provincie? (stredné, ťažké, veľmi ťažké) Je to podľa levelu v ktorom som, veľkosti armády, či iné kritéria? Je možné, aby keď toto kritérium zvládnem (či už budem mať väčšiu army...
  6. Lunata

    hobiti - príbehové úlohy

    Ahoj, chcem sa spýtať - tie úlohy v dejovej /príbehovej?/ línii sa dajú niekde nájsť? alebo je to supertajné? pretože ja rada plním tie úlohy, lebo sa mi páčia odmeny, ale naozaj nemám tolko miesta na tie polia a popravde myslím, že ich mám dosť... a každou druhou úlohou sa zväčšuje počet polí...
  7. Lunata

    Nespravodlivosť

    Ahoj kiwa, práve si pozerám nové manufaktúry vzácneho tovaru v prevedení drakov a skoro mi vyrazilo dych! Budem písať zatiaľ o elfskych požiadavkách na level 20 - zamerám sa najmä na ludí, ostatné suroviny sú približne rovnaké o to mi až tak nejde... hodváb 419 zvitky 419 krištál 1007 Moja...
  8. Lunata

    Úlohy

    Ahojte, chcem sa spýtať na úlohy, ktoré mi ponúkajú tie nové obrázky - deduško elf atď... už dlhšiu dobu mám stále dokola rovnaké úlohy, buď zlepši obytnú budovú na level 11 (napríklad) alebo zlepši dielnu minimalne na level 11, potom vyrob jednodnovú výrobu prvo-, druho- či treťo-výroby...
  9. Lunata

    Lunata

    je to u elfov hlavná budova Úroveň 8 a druhé poschodie tých schodíkov :)
  10. Lunata

    Chatrč staviteľov

    Bolo by možné nejak vizuálne či farebne zmeniť chatrč staviteľov? Pretože v tých veľkých mestách, keď sem chcem dať susedskú výpomoc, neviem ju buď vôbec nájsť, alebo mi to trvá veľa minút a nakoniec ju ani nenájdem... Ďakujem Rada si prečítam vaše názory milí spoluhráči :)
  11. Lunata

    Lunata

    Je to take zvláštne, viem, že patríme k sebe. Ani sama neviem, ako priblížiť sa k tebe. Pocit príjemý vždy mám, keď na chodbe Ťa stretám. Viem, že dívaš sa rád. Nevieš to pochopiť snáď, že môžeš byť viac ako kamarát? Oslovuje ma tvoje vystupovanie, aj vánok, ktorý za tebou vanie. Tie chvíle...
Hore