• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Nespravodlivosť

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Lunata

Ukecaný paladin
Ahoj kiwa,

práve si pozerám nové manufaktúry vzácneho tovaru v prevedení drakov a skoro mi vyrazilo dych!
Budem písať zatiaľ o elfskych požiadavkách na level 20 - zamerám sa najmä na ludí, ostatné suroviny sú približne rovnaké o to mi až tak nejde...
hodváb 419
zvitky 419
krištál 1007
Moja otázka je prostá - prečo?
Prečo je krištál o tolko nákladnejší? Je vari vzácnejší, prečo majú hráči s krištálom takto byť potrestaní, nakoľko som si všimla, že krištal je dosť nedostatkový tovar a sama vyrábam krištál, preto ma to nesmierne zarmutilo takýto nepomer počtu obyvatelov potrebný len na level 20, nehovorím o ostatných..
Okrem toho spoluhráč hrá za ludí a jemu krištál pýta 1030 ludí, asi máte chybu vo wiki.
Inak velmi dobrá práca s tou wiki, musím aj pochvalné slová hodiť, som rada, že už v ere drakov vidim aj čísla a potreby pre drakov :) Predtym sa to zvyklo objaviť o dosť neskôr :)
Ďakujem.
 

DeletedUser203

Guest
Ahoj. Tiez som si vsimol nezrovnalosti v tomto. Tiez by som poukazal na elixir a jeho vylepsenia.
Dalsi problem je ten , ze inak ukazuje tabulka vo wiki a ine je to v reale- presnejsie v mojom meste. ;) ( vid obrazok)
 

Prílohy

  • Snímka.PNG
    Snímka.PNG
    945,6 KB · Zobrazenia: 65

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
je to v poriadku, hodvab a zvitky uz boli 5x4 pred level 20, zatial co krystal bol 4x4 na level 19, vsetko je presne rovnako u vsetkych troch
 

Lunata

Ukecaný paladin
dobre dony ale nepíšem o velkosti, tá mi je ukradnutá ale o POCTE OBYVATELOV potrebnych na dalši level...
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
level 23 hodvab vyzaduje 5159 obyvatelov
level 23 krystal vyzaduje 5159 obyvatelov
level 23 zvitky vyzaduje 5159 obyvatelov
vyrovnanejsie a ferovejsie to uz ani nemoze byt
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ako písal dony, každá úroveň je iná.

Napríklad manufaktúru na hodváb na level 16 potrebuješ 919 obyvateľov ale v manufaktúre na krištáľ potrebuješ na level 16 iba 436
 

DeletedUser13

Guest
Presne tak ako tu už bolo písané vždy je si potrebné najprv pozrieť koncové požiadavky daných budov a nie medzi levely aby nevznikali nedorozumenia :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore