• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Mesto Zvyraznenie symbolu vyrobeneho tovaru nad budovou

Eilean

Neumlčatelný kňaz
Ked budova vyrobi tovar, zobrazi sa nad nou symbol toho tovaru. V mobilnej aplikacii je krasne vidiet - pod symbolom je ovela vacsi biely kruzok.

V prehliadacovej verzii je to bieda. Symboly maju tenucke biele oramovanie, ale v prevaznej vacsine pripadov proste farebne splyvaju s budovou, niekedy nepomaha ani ked obcas poskakuju. Casto jediny sposob, ako vsetko vyrobene pozbierat a nic neprehliadnut, je nahusto pobehat mysou celu plochu - clovek byva az prekvapeny, kde vsade sa este nieco naslo :(

Bolo by mozne aj v prehliadacovej verzii tie symboly podlozit vacsim bielym kruzkom?
 

Ezran

Ukecaný paladin
poprípadne pridať ešte tenký červený krúžok, to by tam malo dostatočne kontrastovať
- tento nápad veľmi rád podporujem, koľkokrát sa mi stalo že som nepozbieral jednu výrobu z eventových setov, to potom narobí paseku v harmonograme, keď zbieram 20 budov s 24 hod výrobou :)
 

manocska

Neumlčatelný kňaz
Toto je výborný nápad. Tiež mám s tým občas problem, ale ma nenapadlo to takto sformulovat. Podporujem tento nápad a dúfam , že sa zrealizuje
 
Hore