• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Zobrazenie prihlásenia členov v spoločenstve

Ste za to, aby bol zobrazený ON/OFF status, prípadne aspoň dátum+čas posledného prihlásenia?


  • Celkový počet hlasujúcich
    5
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser351

Guest
V každom spoločenstve sa nájdu hráči, ktorý sú aktívny, menej aktívny prípadne aj taký len do počtu alebo kôli skóre.
Asi každý by uvítal, keby sa v okne spoločenstva zobrazovalo posledné videnie alebo posledné prihlásenie hráčov v spoločenstve, prípadne aj online/offline status. Rozhodne to nebude nič čo by nešlo spraviť aj v celkom krátkom čase, hlavne keď taká vec funguje v oznámeniach o akceptovaní ponuky na trhu, skrášlení budovy a podobne. Skrátka ten dátum a čas by sa nám tam hodil a takisto pomohol pri správnej výmene neaktívnych hráčov za nových aktívnych.
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
online hráčov si vieš pozrieť v chate skratkou: /who
Čo sa týka prihlásenia, prípadne kedy bol naposledy online, zatiaľ také nič nepripravujeme.
 

DeletedUser351

Guest
1.Áno o tej skratke viem a používam ju, ale popravde mi to príde zastaralé aby som písal do chatu kto je online :-D
2.Tak to je ceklom škoda, že sa nič také nepripravuje, pretože mne a isto aj mnohým iným hráčom by sa to hodilo viac ako informácia s presným časom a dátumom akceptácie obchodnej ponuky kde som vymenil 100 oceli. Tam ten čas a dátum je úplne k ničomu. Každému je jedno či urobil obchod o 12:00 alebo o 03:41 ráno. Nikto to tam nepozerá a ani nepotrebuje, podstatné je že sa obchod uskutočnil.
 

axa11

Lesný duch
Toto som navrhoval ,ale oni žijú ešte v storočí minulom a používajú príkazy zo systému DOS ,no je to hruuuza v dnešnej dobe pridať do spoločenstva rubriku aktívny neaktívny .Ak to nevedia tak nech kuknú Goodgame empire tam to ukazuje aj po týždni ako kto je aktívny ,neviem či žijeme v 21 storočí alebo ešte v čase Didaktikov :D
 

DeletedUser13

Guest
Kiwa keď nič také sa neplánuje tak si zamkni tému zbytočné je tu o tom diskutovať :).
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore