• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Zmena mena hráča

Shanigan

Lesný duch
Dnes padla taká otázka a priznám sa, že neviem na ňu odpoveď. Dá sa zmeniť meno hráča v hre ? alebo je to nemenné ? Ak sa dá zmeniť, tak ako ? alebo hráč ak si už zvolí meno ,tak s ním musí dohrať hru ?
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Zatiaľ v hre nieje možnosť zmeny mena. Vo výnimočných prípadoch viem zmeniť meno hráča ja.
 

DeletedUser473

Guest
Prosím môžete mi poradiť ako si mozem zmenit meno lebo do uctu sa mi nabural hrac ktory ma premenoval rattko nastastie mi nezmenil gmail tak som sa tam dostala ale teraz neviem ako si mam zmenit meno prosim zmente mi ho na Legolas06 ak sa bude tak prosim dakujem
 

DeletedUser473

Guest
Zatiaľ v hre nieje možnosť zmeny mena. Vo výnimočných prípadoch viem zmeniť meno hráča ja.

Prosím môžete mi poradiť ako si mozem zmenit meno lebo do uctu sa mi nabural hrac ktory ma premenoval rattko nastastie mi nezmenil gmail tak som sa tam dostala ale teraz neviem ako si mam zmenit meno prosim zmente mi ho na Legolas06 ak sa bude tak prosim dakujem
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Prosím môžete mi poradiť ako si mozem zmenit meno lebo do uctu sa mi nabural hrac ktory ma premenoval rattko nastastie mi nezmenil gmail tak som sa tam dostala ale teraz neviem ako si mam zmenit meno prosim zmente mi ho na Legolas06 ak sa bude tak prosim dakujem
musis si otvorit ticket cez podporu, takto cez forum sa neda s tymto urobit nic
 

Shanigan

Lesný duch
rattko neopakuj sa !!!!! v hre klikni na ozubené koleso, na otáznik a otvorí sa ti podpora ,tak tam napíš o čo ti ide ,ale stručne,jasne mohol ti ale opraviť iba meno mesta nie meno nicku s čím sa prihlasuješ,lebo ako si citoval hore tak meno prihlasovacieho mena sa zatiaľ dá zmeniť len cez podporu a to iba výnimočne.
 

axa11

Lesný duch
No ten niekto asi ťažko ti premenoval nick,to može iba podpora,skor by som povedal niečo iné ,ale nechce,m to tu písať.
 

gmail

Lesný duch
mne sa tiez nechcelo vymyslat nick - premohla ma len zvedavost koli grafike hry a akosi...uz mi ostal gmail :) ale pochybujem, ze sa len tak k niekomu niekto nabura...oki moze,...ale zmenit nick ? - to tazko. menit si nick hore dolu by poriadne komplikovalo hru lebo pri prihlaseni sa ti musi potvrdit jedinecnost tvojho prihlasovacieho mena, tak si predstav ten zmatok keby sa to dalo "len tak"
 

DeletedUser518

Guest
Chcel by som sa spýtať či by sa dal zmeniť avatar v hre. Tie pre ľudskú populáciu sa mi nepáčia. Dal by sa použiť vlastný?
Pokiaľ nie - tak to predkladám ako návrh.
Ďakujem.
 

Shanigan

Lesný duch
FifhterCrusader, použiť môžeš tie ktoré ti hra ponúka. A nemyslím, že by šlo nahrať iný avatar, táto hra nie je platená, takže to nie je až tak prepracovaná, a potreboval by si na to aj silný počítač,to by mnohých vylučovalo :( aj tak to viacerým seká čím viac hru vylepšujú :(
 

DeletedUser518

Guest
Nemyslím že by to bolo až také náročné naprogramovať :) ani si nemyslím že by to nejak zaťažilo hardvér. :) Ak sa to zdá finančne náročné tak by sa to dalo dať ako platenú funkciu. Viem že by to viacero hráčov ocenilo keby mohli spraviť svoj účet ešte viac osobnejším. Avatari v hre sú (aspoň pre ľudskú civilizáciu) v porovnaní s ostatnou grafikou otrasné. Ty máš napríklad tu na fóre pekný avatar. Prečo také nie sú v hre? Keď už nie teda osobný avatar - tak aspoň ponúknuť viac rôznorodejších možností.
 

Shanigan

Lesný duch
Viac možností bude ak budeš postupovať vyššie. Každá kapitola dodá ďalšie obrázky. Mne vyhovuje to čo mám v hre :) Ale podaj návrh a sprav k tomu anketu . Ak sa viacerí pridajú, možno to kiwa posunie vyššie,ale musí mať k tomu nejaký podklad :) ups podal si , tak uvidíš čo z toho bude. Ja posudzujem len podľa rečí programátorov v iných programoch a veru sú to pekné peniažky čo žiadajú aj za malé zmeny /nám sa to zdá malé, ale pre nich je to vraj nie jednoduché / .
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ahoj, zatiaľ neplánujeme do hry pridať vlastné obrázky.
S tými čo sú sme zatiaľ spokojný, a vlastné by mohli spôsobiť problémy (čo sa týka porušovania pravidiel ako nevhodné obrázky).
 
Hore