• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Vkladanie obrázkov

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser210

Guest
Po mojom príchode na fórum som zistila, že absolútne nefunguje vkladanie obrázkov. Obrázky, ktoré sú niekedy nenahraditeľným zdrojom informácií, dôkazom nejakej skutočnosti a oživujú fórum možno do príspevku dostať iba odkazom a teda mať niekde úložisko na nete alebo, ako v mojom prípade známeho, ktorý takýmto priestorom disponuje. Pokiaľ chcete aby naše fórum nebolo označované za mŕtve musíte tento nedostatok odstrániť čo najrýchlejšie.

S pozdravom
Gurda z Nového začiatku
 

DeletedUser208

Guest
To ti davam za pravdu, ale staci si stiahnut jednoduchy programik lightshot, a mas po probleme, urobis kvalitny screen, ktory sa okamzite ulozi na externe ulozisko, a vytvori ti link ktory skopirujes sem :) pochybujem ze tvorcovia hry alebo fora, urobia taku moznost, myslim ze by mali raz dva zahltene ulozisko, tot moj nazor :)
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ako píše Yenkky, my by sme mali veľmi rýchlo všetko zahltené, na internete je mnoho stránok, kde nahráš obrázok a vygeneruje ti to linky. Tiež využívam túto možnosť.
 

DeletedUser210

Guest
Vďaka za odpovede, budem na tom musieť zapracovať, pretože Pinterest nie je to pravé orechové. Pobádam a s výsledkom sa pochválim :)

Gurda, Dnes o 21:57
Preskúmala som všetky možnosti, problém som vyriešila a môžem doporučiť úložisko na stránke imageworld.sk.
Obrázky sa do príspevku vkladajú vo formáte IMG+link na obrázok+/IMG (IMG v hranatých zátvorkách) a funguje to bezchybne.

ypvlwpo7xw538ti9qp3.png
 
Naposledy upravené moderátorom:

Shanigan

Lesný duch
Perfektné, ďakujem za nápad :) to kde som ja ukladala už sa nedá,aj som hľadala niečo jednoduché ale nenašla som . toto bude dobré :)

PS: prepáč Yenkky čo si navrhol ostatným funguje, ale mňa to nemá rado, nechcelo správne pracovať :eek:
 

DeletedUser210

Guest
Pekný deň každému. Odporúčala som úložisko obrázkov imageworld.sk, no žiaľ už dva dni nefunguje. Vraj podporte slovenského provajdera. Hľadala som teda ďalej a ponúkam ďalšiu možnosť:
tinypic.com
Výhody: dá sa voliť reč a ponúkne naformátovaný link do fóra
Nevýhody: vždy po novom prihlásení treba zadať bezpečnostný kód, vyskakovacia reklama.
Internet je už taký, často nepredvídateľný. Stránku budem sledovať a keby sa niečo vyvrbilo budem informovať.

2hdwi7s.jpg
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore