• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Vinš

DeletedUser210

Guest
2rgz5hc.jpg
 

Shanigan

Lesný duch
Príjemné prežitie posledného dňa v roku 2016 , a spokojný , veselý, šťastný nový rok 2017,plný zdravia želám. Aby nás táto hra bavila čím dlhšie, nech sa nám vo výskume darí, manufaktúry prosperujú, a armády nech víťazia pri dobývaní provincií :)
 

DeletedUser210

Guest
...úspešný rok si každý predstavuje inak, niekto aj tak, že odpíše hráčom tisícky bodov zo skóre... Inno Games veľa úspechov o_O
 

DeletedUser138

Guest
...úspešný rok si každý predstavuje inak, niekto aj tak, že odpíše hráčom tisícky bodov zo skóre... Inno Games veľa úspechov o_O
no vraj slo o bug pri tom predoslom pripisovani bodov ;-) hoci ja mam teraz pocit ze i bolo odobrate viac, nez mi malo byt, ale nejdme to uz riesit, budem verit ze je to ok a hrat dalej...
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
...úspešný rok si každý predstavuje inak, niekto aj tak, že odpíše hráčom tisícky bodov zo skóre... Inno Games veľa úspechov o_O

A keď hráči dostali o niekoľko tisíc bodov viac nikto z Vás nepovedal ani slovo, zrazu máte všetci presné výpočty a kalkulácie na body ;)
Buďte trošku sebakritický a priznajte, že vtedy ste si nevšimli, že ste dostali o niekoľko tisíc viac. Koľkí z Vás to nahlásili? Aha viem: 0 hráčov!
 

DeletedUser138

Guest
A keď hráči dostali o niekoľko tisíc bodov viac nikto z Vás nepovedal ani slovo, zrazu máte všetci presné výpočty a kalkulácie na body ;)
Buďte trošku sebakritický a priznajte, že vtedy ste si nevšimli, že ste dostali o niekoľko tisíc viac. Koľkí z Vás to nahlásili? Aha viem: 0 hráčov!
mas pravdu... ja som si ale myslel, ked mi tie body pribudli, ze to tak zrejme ma byt, nenapadlo am ze by to mala byt chyba, preto som to neriesil. Ked body ubudli, bolo jasne ze nieco je zle, lebo body ti nikdy neubudaju, vzdy iba pribudaju a to man osobne viedlo k tomu ze som zacal zistovat o co ide...
 

MajaR

Lesný duch
V bývalom cechu sa ozývali niektorí že im záhadne pribudli body :) Ale ako chybu to samozrejme nikto nebude hlásiť :)
 
Hore