• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

viac rovnakých ponúk od jedného hráča

Chceli by ste tento návrh zaviesť do hry ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    3
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Guest
Potrebujem 200 diamantov. Aby som zvýšil šancu na výmenu tak som dal na tržnicu desaťkrát že chcem 20 diamantov

tým je v tržnici strašne veľa rovnakých ponúk a stáva sa to neprehľadným a zdĺhavým vyhľadávaním

Navrhujem aby som mohol označiť koľkokrát som dal na trh že ponúkam 20 diamontov (a tak by moja ponuka zabrala len jeden riadok miesto desiatich)
 

DeletedUser67

Guest
Ahoj Tururu.

Chápem ťa v tomto že to spamuje log na tržnici no myslím si že tvoj návrh je trochu zbytočný. Keď si zapneš tržnicu a dáš si filter na spolkové ponuky tak tam máš ani nie 20 strán ponúk. Tým chcem povedať že preklikanie tých strán nie je vôbec časovo náročné. A toto riešenie je blbu vzdorné. (tým sa nikoho nechcem dotknúť.)

S pozdravom Darhal :)
 

DeletedUser

Guest
Neviem čo s tým má spoločenstvo
schválne som vyskúšal akože hľadám čo najvýhodnejší nákup dosiek:
bolo to 72 riadkov čo je 9 strán = 9 kliknutí pritom to bolo len 12 rôznych ponúk
keď som označil spoločenstvo tak to boli len štyri stránky = tri kliknutia myšou a pritom to boli len tri rôzne ponuky
(lenže v spoločenstve chceli za dosky len oceľ alebo zvitky a dajme tomu že ja mám nadbytok niečoho iného a som preto zvedavý či niesu aj iné ponuky a tak spoločenstvo vypnem a zistím že len klikám a klikám .... a klikám
(mne osobne to až tak nevadí, ale ak niekto hraje počas vyučovania, tak mu to asi zaberá veľa zbytočného času :)
 

DeletedUser83

Guest
Návrh sa mi pozdáva ako zefektívnenie ovládania pre totožný výsledok. INNO má trhové ponuky podľa návrhu už zvládnuté, nie je potrebné "vynachádzať" niečo zbrusu nového.

Návrh plne podporujem. Čím menej klikania bez úžitku, tým viac času pre hru samotnú ... alebo časovú úsporu ako prevencia pred úbytkom hráčskeho stavu z dôvodu časovej náročnosti hry.
 

DeletedUser

Guest
ked chcete zoradit konkretny tovar tak staci na trhu tam kde je na vrchu ponuka navolit konkretnu surovinu a oni sa zoradia podla lukratyvity od najvihodnejsej po tu najmenej vyhodnu
 

DeletedUser

Guest
chlapci...chlapci...nabudúce čítajte pozornejšie....veď to čo ste mi navrhli som spomenul kúštik vyššie a bolo to viacej stránok :)

Neviem čo s tým má spoločenstvo
schválne som vyskúšal akože hľadám čo najvýhodnejší nákup dosiek:
bolo to 72 riadkov čo je 9 strán = 9 kliknutí pritom to bolo len 12 rôznych ponúk
keď som označil spoločenstvo tak to boli len štyri stránky = tri kliknutia myšou a pritom to boli len tri rôzne ponuky
(lenže v spoločenstve chceli za dosky len oceľ alebo zvitky a dajme tomu že ja mám nadbytok niečoho iného a som preto zvedavý či niesu aj iné ponuky a tak spoločenstvo vypnem a zistím že len klikám a klikám .... a klikám
(mne osobne to až tak nevadí, ale ak niekto hraje počas vyučovania, tak mu to asi zaberá veľa zbytočného času :)
 

DeletedUser

Guest
no tak si označ be moznosti ponuku a aj dopit a vifiltruje ti len to co hladas
ponuku daj drevo a v dopite daj toho co chces minut a ver ze tich stranok budes mat len 1 alebo 2 a v dopite ti staci menit surovinu ktoru chces minut je to uplne jednoduche a ríchle
 

DeletedUser

Guest
To máš pravdu...ale tu predsa neriešime návod ako hrať za daných podmienok, ale či sa oplatí hráčom a vývojárom niečo zlepšiť, zmeniť, pridať, alebo ubrať

V súčasnosti je aktivných asi 1200 hráčov. Väčšina z nich môže na trh ponuknúť len 3 alebo 6 druhov tovaru. Ale každým dňom pribúdajú ľudia ktorý možu na trh dať 9 druhov tovaru.
Ak bude táto hra úspešná a do nového sveta sa prihlási päť krát viacej ľudí tak toho všetkého bude tiež peťkrát viacej
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Guest
no miliš sa tebe ukazuje len ludi na trhuktorich siodokril na mape a plus asi 3 okruhy neodkrite a clenov spolku tu ti nikdy neukaze vsetky ponuky vsetkych hracov co hraju takze ten trh sice ude pomali narastat ale tie ponuy nebudu nejak extremne vela a co sa surovin prveho typu tyka tie sa pmali buduvitracat nakolko budu stale viac a viac nahradzovane surovinami visieho typu pdla na je ten trh spraveny dobre jedine uzernicke ponuky vo velkoobchode su višie inak podla mna to môže byt tak akoto je
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore