• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Vedomostne body vo vyskume

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser229

Guest
Ahojte, mam otazku ohladne doplnania bodov vo vyskume. V ponuke na druhej strane pri zakladnych ponukách na manufaktury si clovek ma zvolit vsetky manufaktury alebo len tu na ktoru ma posilnenie, cize od zaciatku ide len tou líniou? alebo vrazit body vsade kde to da?
Pozerala som top hracou na mape a maju osadene tam len tie manufaktury z coho maju najvyzsi mozny pocet profitu... presne to co maju posilnenie v hlavnej budove! tak naco dat do vyskumu body tam kde z toho profit nemam?... priklad v hlavnej budove mam posilnenie na ocel tak vo vyskume dam len ocel a sveto -svete ma to pusti dalej vo vyskume nemusim davat dalsie body aj do mramoru ani do dreva.
 
Naposledy upravené moderátorom:

MajaR

Lesný duch
Ahoj, od začiatku musíš dať body aj do výskumov kde nemáš posilnenie, inak by ťa to ani ďalej vo výskume nepustilo. Postaviť sa oplatí samozrejme len manufaktúry na ktoré máš posilnenie. Ak som teda pochopila správne tvoju otázku :)
 

DeletedUser229

Guest
Ved prave toto ze ma pusti dalej staci povysit len tu ocel a supho na dalsiu kolonku doprava.
Takze esteraz druha strana pokrocily prieskumnik je tam taka spojocacia linka s kazdym okienkom a staci tam dat pokrocilu dielnu a jednu z manufaktur a pusti ta to dalej. tak naco davat body do toho co nepotrebujem? a ani nikdy vyrabat nebudem? aspon v takých mnozstvach ako mam teda tu ocel co mam v hlavnej budove za specialnu s bonusom. Ostatok z trznice zaobstarat od hracov co maju akurát tie dve zaklande, ktore konkretne ja v meste vyrobit nemozem v takom pocte ako by som chcela. No nic som len na zaciatku preto sa pytam. ak by to slo aj bez toho tak dam urcite sem poznamku. a ked nie aj tak napisem :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

MajaR

Lesný duch
neviem o čom hovoríš, v druhej kapitole mám pokročilú dielňu až na konci, chcelo by to obrázok...ak ťa to pusti tak hraj, tak, mne sa dajú vynechať iba rozšírenia pozemkov a niektoré zväčšenia veľkosti oddielu..
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Prispôsobiť hráčom strom výskumu presne podľa ich zvýšených manufaktúr by bolo veľmi veľký problém. A taktiež nemusíš mať v okolí hráčov, ktorí majú zlepšené napríklad zvitky. Tak si postavíš jednu manufaktúru ty a tým pádom sa ti vylepšenie zíde.
 

DeletedUser229

Guest
toto som chcela vediet... dakujem ti za odpoved ale ked mam v priateloch teda osoby na tie dve zostavajuce zakladne suroviny a tocime to tak neni problem teda :D ano pokusim sa to nafotit a supnem to sem aby ste mali obraz o co sa jedna. Staci pozerat kade ide ta zelena linia... ten zeleny kabel a co ti a kde odomkne.
Este sa chcem GMka spytat, ci je to od zaciatku takto, alebo sa to menilo v priebehu hry..?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser229

Guest
zelena linia.jpg
 

DeletedUser229

Guest
Takze si to ani nevyvratil ani nepotvrdil tak, sa znovu pytam. Staci mi dat iba do ocele body a idem dalej? Prosim o odpoved. Pretoze podla toho co je vo vyskume to tak je. A este si spomenul ze ak som solo hrac tak by som si to mala tam aj dat a osadit na mapu sveta a vyrobit si potrebne mnozstvo, ale naco ked za ten cas co vyrobim tu ocel /3hr/ mam trojnásobok ako tie dve ostatne? Nedava to zmysel.
Alebo dalsia moznost ako su na lavej strane dvaja Moderatori, co ti zadavaju ulohy na splnenie s odmenami predpoklad na moznost dalsej z ich uloh je aj splnenie vsetkych manufaktur vo vyskume alebo moderator ti zada iba otazku s nazvom: vyskumaj manufakturu ale ti neda presne ktoru.
Prosim niekoho kto je dalej nech sa ozve a napise sem post. Dakujem
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Nie, nestačí tam dať iba body. Musíš to samozrejme aj vyskúmať. Áno zdá sa to ako zbytočné zlepšovať niektoré manufaktúry, keď ich vôbec nepoužívaš, ale ako som spomínal, niekedy sa proste môže stať, že na trhu dané suroviny nebudú. Sám si takto staviam mimo mojich vylepšených aj napríklad na zvitky lebo ich často potrebujem. Čiže výskum ťa nepustí ďalej bez vyskúmania zvyšných zlepšených manufaktúr.
 

DeletedUser229

Guest
ok,tomuto uz chapem, ale mozem ist aj to mojou cestou trebarz a ak v buducnosti si zmyslim, ze hop treba mi aj tie zvitky tak sa k stromu vyskumu proste len vratim a dam tam body. ci jednotlive stranky vyskumu sa mi postupne uzamknu a nebudem sa moct vratit na tu druhu stranu a natukat tam tie body?
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
No Vás hra nepustí bez výskumu ďalej, čiže budete musieť dané technológie vyskúmať teraz (resp. keď budete pri nich). Iba niektoré technológie sú dobrovoľné (tie z ktorých nejde čiara na inú).
 

DeletedUser229

Guest
mal si pravdu nejde to, dalej to nepusti musia sa aj tie ine manufaktury otvorit.
 

Shanigan

Lesný duch
No aj ja sa zlostím, ak musím vyskúmať niečo čo nechcem použiť :D ale to už je osud. Čo sa manufaktúr týka, tak občas postavím aj takú kde nemám posilnenie ,ak toho tovaru je menej , ako napríklad kryštál u mňa . mala som jeden čas aj elixír /nemám posilnenie/ ale potom som to zbúrala . Vlastne v tejto hre to tak ide, staviame, búrame ako je to treba pre rýchlejší postup :) takže ono je len dobre ak nás hra núti aktivovať aj to čo si vtedy myslíme že nepoužijeme. Ja som tak napríklad s divmi, určite ich nebudem stavať všetky , zatiaľ mám dve postavené a jedno by som aj zbúrala, ale nevráti mi nič z prvotných nákladov, tak mi je ľúto zbúrať:p
 

DeletedUser234

Guest
taktiež nerozumiem tomu, prečo mám skúmať vylepšenie na tovar, ktorý nemám posilnený a tým pádom ani postavený ... prepáč kiwi ale odpoveď typu "Prispôsobiť hráčom strom výskumu presne podľa ich zvýšených manufaktúr by bolo veľmi veľký problém." .... hádam že INNOGAMES nie je nejaká garážová firma, ktorá by to nevedela urobiť ...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore