• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Vedenie?!?

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

ap25

Neumlčatelný kňaz
Hm viacerí sme sem zo začiatku pozreli, ale keď tu je ticho a mrtvo, tak väčšina to vzdala. ani ja sem už nechodím . Väčšinu vecí poriešime v cechoch a ak to nejde, tak si ponadávame. ani tie aktualizácie nepotešia .pravdu povediac zo začiatku som aj do hry investovala,ale už nie. Keď som začala hrať bolo okolo mňa živo, teraz ? Na juhu odo mňa už pomaly nikto nie je. mapa pustá . Načo druhý svet ? Veď pustne aj ten prvý , aj moji cechový spoluhráči sa sťažujú na to, že hráči okolo nich miznú . A je to škoda, lebo je to zaujímavá hra aj keď náročná a bez cechu je to dosť o ničom. Myslím ,že viac sa chodí na wiki :)
Pravdu povediac som to aj ja skoro vzdala , zrazu mi antivír zablokoval hru, vraj je nebezpečná. Aj viacerí s tým boli tak, ako som počula aj na cz, ale aj u nemcov. Po takej skúsenosti človek radšej sa zaobíde bez diamantov, veď čo keď sa to bude opakovať ? Momentálne je to v poriadku, ale dokedy ? Ino by si malo premyslieť ako ďalej ,sme malá zem, ale hráčov máme. aj by sme do nej viac investovali, keby sme mali istotu, že to bude fungovať a správne.

To miznutie hracov sa hadam vyriesi po tom, ked nastane presun aktivnych hracov viac do centra mapy. Na CZ serveri je presun hracov planovany na 17.10. Mozno sa to udeje aj na SK serveri. Uvidime...
 

Shanigan

Lesný duch
No ale ani toto nie je riešenie, ten presun:( ono totiž aj keď mi miznú spoluhráči mám asi 7 ľudí susedov, ktorý sú fakt dobrí, zvykla som si na ne. Kde je istota, že si ich zachovám? Ono nie všetci aktívny hráči aj spolupracujú :( a s týmito si pravidelne vymieňame spoluprácu plus obchodujeme. Ale potom ? Dobre mám cech, aktívny, ale predsa ... a presunom nezmizne miznutie hráčov. Mnohí totiž považujú hru za ťažkú:D treba pri nej plánovať, rozmýšľať, špekulovať a ak si v cechu sa sa spoľahnúť na hráčov. A toto je niečo čo pomaly mizne aj z reálu. Sme síce zhluknutý v "stáde" ale každý pracuje pre seba .... no ja som si automatický presun vypla .... žeby som si ho zapla znovu ? :p
 

ap25

Neumlčatelný kňaz
No ale ani toto nie je riešenie, ten presun:( ono totiž aj keď mi miznú spoluhráči mám asi 7 ľudí susedov, ktorý sú fakt dobrí, zvykla som si na ne. Kde je istota, že si ich zachovám? Ono nie všetci aktívny hráči aj spolupracujú :( a s týmito si pravidelne vymieňame spoluprácu plus obchodujeme. Ale potom ? Dobre mám cech, aktívny, ale predsa ... a presunom nezmizne miznutie hráčov. Mnohí totiž považujú hru za ťažkú:D treba pri nej plánovať, rozmýšľať, špekulovať a ak si v cechu sa sa spoľahnúť na hráčov. A toto je niečo čo pomaly mizne aj z reálu. Sme síce zhluknutý v "stáde" ale každý pracuje pre seba .... no ja som si automatický presun vypla .... žeby som si ho zapla znovu ? :p
Aj ked si presun vypnes o svojich susedov prides, pretoze oni si ten presun mozno nevypli :)
 

DeletedUser141

Guest
Z mojich susedov mi pomáha možno tak 1 :D :D takže si maximmálne zlato zozbieram :/
 

Shanigan

Lesný duch
ap25 určite máš pravdu ,ale bola by škoda susedov . a myslím, že aj oni si ma cenia, ak mi menia ponuky , že .... síce podo mnou je pusto to je fakt . a ako som pozerala niektorých po mne začínajúcich cechových hráčov , okolo nich je ešte horšie ako u mňa. Mno uvidíme, čo to znamená "tvoj pokrok na mape sveta bude zachovaný " keďže objavenie susedov je tiež pokrok, a sú aktívny, snáď aj ich presunú do blízkosti mňa :D
 

DeletedUser136

Guest
načo by sem chodili, keď tu skapal pes :( pokiaľ tu nebude schopný admin, ktorého bude zaujímať, čo si myslíme o hre, tak je celé toto fórum zbytočné
aj tak trvá nekonečne dlho, než sa mi načíta a potom sa hýbe ako lekvár... nemám na to nervy
 

Shanigan

Lesný duch
Také typické pre nás , že aj v reále. čakáme od iných aby urobil poriadky miesto nás. Nejde len o admina , ale aj o hráčov. Ja som mala zlý pocit práve z toho, že akosi málokto reaguje na to čo píšu iní. Forum to nie je len o tom, že sa posťažujeme a admin pomôže. Forum je rozhovor diskusia, pomoc jeden druhému . Dá sa to ,hrala som hry kde to len tak fičalo :) boli to hráči čo rozprúdili forum a tým aj hru :)

PS: Liiana, čistíš si prehliadaš aspoň raz do týždňa ? Lebo tieto hry zanechajú rôzne "stopy" ktoré treba z prehliadača vymazať aby hra a tým aj forum fungovalo správne. No a zase či ten tvoj prehliadač podporuje hry. ja mám Chrome a funguje bez problému . A čo internet, aj iné stránky sa tak zle načítajú ? lebo aj to môže byť problém a potom sa teba obrátiť na toho kto ti poskytuje internet. Lebo potom aj iné veci na nete haprujú....
 

DeletedUser136

Guest
Nuž, podľa mňa by bolo vhodné, kedy sme sa dozvedali o novinkách vo verziách napríklad, ako to bolo donedávna. Takto môžem len hádať, aké zmeny pribudli. O možnosti premiestnenia som ani netušila. Zaujímajú ma veci okolo hry, ale rozhodne si tu nepotrebujem rozprávať vtipy, preto chodím na fórum len sporadicky.
A čo sa týka ps: samozrejme, že si čistím všetko, čo sa dá:) tiež používam chrome, skúšala som aj operu, internet máme v poriadku a ostatné stránky sa mi načítajú rýchlo, problém mám len s touto hrou a fórom. Grafiku musím mať na minime a aj tak sa mi mesto hýbe pomaly a fórum načítáva nekonečne dlho.
 

DeletedUser141

Guest
načo by sem chodili, keď tu skapal pes :( pokiaľ tu nebude schopný admin, ktorého bude zaujímať, čo si myslíme o hre, tak je celé toto fórum zbytočné

áno je to tu pusté, ale môžeš sa tu dozvedieť zaujímavé postrehy z hry na ktoré by si možno neprišiel. Myslím, že čoskoro sa to tu rozhýbe viac, veď už len táto téma celkom dosť ľudí sem priviedla.
A ako píše Shanigan, nieje to len o tom aby sa vedenie zaujímalo, veľa fór beží na princípe iba obyčajného spamu a všeobecnej diskusiie o hre alebo iných veciach.
No sme teraz trošku ochudobnení nakoľko nemáme informácie o nových verziách ale dúfam, že sa to čoskoro všetko zmení.[/QUOTE]
 

MajaR

Lesný duch
Ja chodím na české fórum, tam dávajú nejaké informácie moderátori. Napríklad by mal dnes začať nejaký cirkus, týždňová akcia...tak som zvedavá či aj u nás. Choďte tam aj vy čítať, tu nám nikto (zatiaľ ) info nedá.
 

DeletedUser13

Guest
Byť to na mne Zlúčim Cz/Sk fórum do jedného a hotovo. Lebo tu nám nik nič nepovie žiadne oficiálne info proste hlucho.
 

*Hawkins*

Lesný duch
Zdravím

chcem sa spýtať či sa niekedy dočkám odpovede na svoj ticket... mám problém so šepotom, ja možem šepkať každému ale keď mne niekto šepne tak proste nevidím tú správu čo mi napíše, rád by som vedel či je to chyba v hre alebo je niečo zlé na mojej strane
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Zdravím

chcem sa spýtať či sa niekedy dočkám odpovede na svoj ticket... mám problém so šepotom, ja možem šepkať každému ale keď mne niekto šepne tak proste nevidím tú správu čo mi napíše, rád by som vedel či je to chyba v hre alebo je niečo zlé na mojej strane
ak ti niekto sepka tak si online alebo offline?
 

DeletedUser141

Guest
na tickety ti teraz veľmi nemá kto odpovedať, nakoľko slovenská verzia hry Elvenar práve nemá administrátora, jeden hráč tu písal, že má nejaké obmezdené práva. Musíš ma strpenie :(
 

DeletedUser

Guest
Jednoducho si tu budeme musieť počkať, až innogames nájde nejakého nového admina alebo adminku, čo sa o to začne starať. Slovenský Elvenar je zhruba mesiac a niečo bez nejakého admina. Čo som napísal ja vyššie, tak to boli moje myšlienky, čo by sa tu mohlo udiať, také veci, ktoré by rozhodne hre alebo hernej komunite, pomohli, napr. otvorenie druhého sveta by bolo určite dobré, pretože sú ľudia, ktorí by si zahrali hru od začiatku, niekedy hra nebaví len preto, že už to je rozbehnuté a človek nemá šancu niečo dosiahnuť v rebríčku. Prilákalo by to aj nových hráčov a tým aj nejakú aktivitu, možno aj tu na fóre.
Ako už iní hráči napísali, aj ja odporúčam hľadať informácie zatiaľ na iných fórach, tu to nemá kto napísať. Teda mohol by to sem niekto skopírovať z iných fór, ak by chcel, ale priamo info od innogames tu nemá kto poskytnúť. A súhlasím s tým čo napísala Shanigan, fórum je hlavne o hráčoch.
 

DeletedUser67

Guest
Vážený obyvatelia Elvenaru

S vedením fóra je to momentálne nejasné preto že Joxo čo bol hlavný Community Manager už nie je manažérom. Momentálne sa to tu snaží udržať kolega z českého fóra. Ja ako moderátor fóra nemám takmer žiadne práva. Mojou úlohou je dávať pozor na to aby sa tu nevyskytovali urážlivé a podobne hanlivé slová. Navyše všetko robím dobrovoľne.

Je nám ľúto že je to zatiaľ tak ako je, no verím tomu že sa to zlepší.

S pozdravom
Váš Tím hry Elvenar.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore