• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Vedenie?!?

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Guest
Dobré poludnie, chcel som sa opýtať .. ako funguje tím vedenie? Pozerám sa a posledná aktivita moderátora bola pred 2 mesiacmi !!! Veľmi zaujímavé. Príspevky hráčov sa tu ignorujú? Ako vážne? Kontroluje niekto z InnoGames, ako jednotlivé jazykové mutácie fungujú? Len, či sa im tento oplatí ... Vrelé vďaka za odpoveď (ak sa nejaké dočkám)
 

DeletedUser

Guest
Hlavný administrátor a dobrovoľne? :D :D :D A sleduješ fórum? Nezodpovedajú nikdy, okrem minimálnych výnimiek.
 

DeletedUser

Guest
Som sklamaný, že ani takto sa nedočkám odpovede. :(
 

DeletedUser

Guest
A keď mám problém a chcem ho riešiť na herné podpore, nikto sa neobťažuje mi pomôcť. Ani bodku neodepíší.
 

DeletedUser

Guest
Ahojte.
V prvom rade, ospravedlňujeme sa vám za čakanie a všetky neriešené problémy.
InnoGames mi dalo práva, takže sa vám budem snažiť pomôcť vyriešiť všetky herné problémy na hernej podpore.
Majte však prosím pochopenie, kým sa do toho dostanem, chvíľku to potrvá :)
 

DeletedUser

Guest
Zatiaľ som tu dočasne na výpomoc. Mám síce práva v ticketoch, ale len obmedzené (ale to až tak nevadí, pokojne píšte, ak máte problémy s hrou) no a na fóre žiadne, inak by som pre vás spravil aspoň nejakú súťaž :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser136

Guest
To je škoda, zišlo by sa, aby to tu konečne vzal niekto poriadne do rúk :)
 

DeletedUser

Guest
InnoGames zatím schání admina? Nebo to vezmeš ty? :)
Tady s tím se dá rozhodně něco dělat, když to někdo vezme pevně do rukou :)
 

DeletedUser

Guest
No to sa ešte uvidí, záleží to od Inno. Rozhodne si zaslúžite profesionálnejší prístup, keďže sú medzi vami aj hráči, čo hru podporujú finančne. Ale aj keby tu takí neboli, nie je dôvod na to, aby to tu nemohlo fungovať normálne.
A máte aj pravdu, že je tu celkom veľa práce. Bolo by dobré priviesť hernú komunitu na fórum, aby to tu trochu ožilo. Spraviť nejaký nábor moderátorov, čo by to tu rozbehli, napr. cez súťaže, či zaujímavé témy. Potom by asi nebolo odveci požiadať Inno aj o druhý svet, ďalej získať aj spätnú väzbu od vás na rôzne zmeny v hre, opäť im preposielať aj vaše nápady, doprekladať a aktualizovať nápovedu, atď atď.
Tak uvidíme, ako som písal, ja mám práva len v ticketoch, aj to obmedzené, takže zatiaľ nič iné nemôžem robiť..
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser187

Guest
Mudro, mudro, pises... Prave som sa zaregistroval na forum, aby som aj ja prispel ku komunite, nech je nas tu co najviac... Snad ma budu nasledovat aj ostatni hraci, aby forum nezostalo mrtve, naopak, aby sme ho spolocnymi silami ozivili...
 

DeletedUser141

Guest
súťaže vždy prilákajú hráčov, aj keď len na chvíľku niekedy, pár sa ich zdrží :)
Druhý svet by bol fajn, aby si hráči mohli vyskúšať aj druhú rasu a zistiť ktorá im vyhovuje lepšie :)
 

Shanigan

Lesný duch
Hm viacerí sme sem zo začiatku pozreli, ale keď tu je ticho a mrtvo, tak väčšina to vzdala. ani ja sem už nechodím . Väčšinu vecí poriešime v cechoch a ak to nejde, tak si ponadávame. ani tie aktualizácie nepotešia .pravdu povediac zo začiatku som aj do hry investovala,ale už nie. Keď som začala hrať bolo okolo mňa živo, teraz ? Na juhu odo mňa už pomaly nikto nie je. mapa pustá . Načo druhý svet ? Veď pustne aj ten prvý , aj moji cechový spoluhráči sa sťažujú na to, že hráči okolo nich miznú . A je to škoda, lebo je to zaujímavá hra aj keď náročná a bez cechu je to dosť o ničom. Myslím ,že viac sa chodí na wiki :)
Pravdu povediac som to aj ja skoro vzdala , zrazu mi antivír zablokoval hru, vraj je nebezpečná. Aj viacerí s tým boli tak, ako som počula aj na cz, ale aj u nemcov. Po takej skúsenosti človek radšej sa zaobíde bez diamantov, veď čo keď sa to bude opakovať ? Momentálne je to v poriadku, ale dokedy ? Ino by si malo premyslieť ako ďalej ,sme malá zem, ale hráčov máme. aj by sme do nej viac investovali, keby sme mali istotu, že to bude fungovať a správne.
 

DeletedUser141

Guest
No hej, fórum často býva minimálne aktívne, a hráči si píšu iba v cechoch a na fórum sa zabúda. Ale myslím, že sa dá oživiť ak sem prídu správny ľudia.
Druhý svet nieje až taký zlý nápad, skúsiť inú rasu a zistiť či ťa nebude baviť.
 

DeletedUser141

Guest
Určite sú metódy ako hráčov prilákať. Len aj hráči musia mať chuť sem prísť :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore