• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Opravená chyba Veľmi pomalá pošta

Arnwald

Tichý rytier
Mám problém len ja, alebo ste aj vy zaregistrovali spomalenie načítavania pošty po nedávnych zmenách? Už dlhšiu dobu registrujem, že slovenský server je pomalší ako napríklad EN3, na ktorom tiež hrám, ale teraz sa to ešte zhoršilo.

Máme v spoločenstve "kolotoč" (niekoľko vlákien v pošte pre prispievanie do divov). Ja som zvyknutý vždy po odoslaní príspevku vlákno zatvoriť a otvoriť ho ešte raz, aby som sa vyhol tomu, že prispejeme dvaja hneď po sebe a ja dám body nesprávnemu.
Napriek tomu sa mi teraz stalo, že sa mi pri opätovnom otvorení načítal neaktuálny stav vlákna - ja som tam ešte videl príspevok, na ktorý som pôvodne reagoval, za ním bol môj, ale ešte nebol načítaný príspevok iného člena, ktorý to "stihol pichnúť" medzi tieto dva.
 

Ezran

Ukecaný paladin
samotné otvorenie správy trvá niekedy dlhšie ako 10 sekúnd, nehovoriac o vláčikových správach, s 300, 400,...800 správami, také sa môžu načítať aj 30 sekúnd, takže je možné že zatial čo sa načítajú tak tam pribudne niekoľko príspevkov, ktoré sa nezobrazia pretože tam neboli ked sa načitavanie začalo
 

Arnwald

Tichý rytier
samotné otvorenie správy trvá niekedy dlhšie ako 10 sekúnd, nehovoriac o vláčikových správach, s 300, 400,...800 správami, také sa môžu načítať aj 30 sekúnd, takže je možné že zatial čo sa načítajú tak tam pribudne niekoľko príspevkov, ktoré sa nezobrazia pretože tam neboli ked sa načitavanie začalo
800? To máte obdivuhodnú trpezlivosť. :)
Na EN3 zvyknem zatvárať vlákna, keď dosiahnu cca 300 príspevkov, tu na slovenskom serveri ešte o stovku skôr.
 

Arnwald

Tichý rytier
U mňa je to aktuálne o niečo lepšie, nedeľa bola kritická. Ale najmä na mobile to subjektívne vnímam ako pomalšie v porovnaní s predchádzajúcim stavom.
 

Arnwald

Tichý rytier
Neviem, či sa niečo menilo, alebo sú len servery menej vyťažené, ale včera (v pondelok) to bolo výrazne lepšie ako v predchádzajúcich dňoch. Oneskorené načítanie príspevkov som včera nezaznamenal vôbec, len načítanie pošty ako celku zostáva na SK serveri stále pomalé.
 
Hore