• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Valentínská udalosť

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Máte záujem si vypočuť celý príbeh? Podeľte sa s nami o Vaše postrehy a zaujímavosti z tejto romantickej udalosti!
 

DeletedUser160

Guest
Môžem sa opýtať, kedy to má presne začať? Nepostrehol som, že by v Elvenare naskočil event, tak ma zaujíma, či bude ešte jedna odstávka hry alebo to naskočí priamo :)
 

DeletedUser21

Guest
Spravil som prehľad tohto eventu a eventových úloh, takže viac informácií v spoileri. :)

EL_akcia_valent_n_2017_logo.png

Valentínsky event je podobný eventu Wonky Walter alebo Halloween. Obsahuje 23 úloh z ktorých môžte dostať kúzla, relikvie a úlomky rún. Ako hlavná cena sú po splnení všetkých úloh 2 eventové budovy.

EL_akcia_valent_n_2017_postava.png
EL_akcia_valent_n_2017_postava1.png

Behom eventu sú dostupné 2 úkolové sady...

EL_akcia_valent_n_2017_kolov_sada1.png
EL_akcia_valent_n_2017_kolov_sada2.png


Prvá sada ponúka 23 úloh. Jednotlivé úlohy aj odmeny z nich sú rovnaké pre všetkých hráčov, ich zoznam je uvedený v spoileri nižšie.
1. Získaj 1000 mincí
2. Kúp 1 VB
3. Vyrob 1x nápoje
4. Získaj 1000 zásob
5. Vyrob 2x jednoduché nástroje
6. Získaj 7000 mincí
7. Utrať 3 VB
8. Preskúmaj 1 provinciu
9. Získaj 8 relikvií
10. Vyrieš 10 stretov ALEBO kúp 10 VB
11. Vyrob 2x kúzlo Sila zásob
12. Vyrob 5x košík jedla + vyrob 10x pokročilé nástroje
13. Vyrob 20x chlieb
14. Vyrob 7x sada nástrojov
15. Vyrob 99x nápoje
16. Preskúmaj 1 provinciu
17. Vyrob 8x produkt základnej bonusovej manufaktury (3-hodinový) + vyrob 3x produkt základnej bonusovej manufaktury (9-hodinový)
18. Vyrob 6x produkt základnej bonusovej manufaktury (9-hodinový) + vyrob 2x produkt základnej bonusovej manufaktury (24-hodinový)
19. Vyrob 5x produkt základnej bonusovej manufaktury (24-hodinový) + vyrob 3x produkt základnej bonusovej manufaktury (2-dňový)
20. Trénuj 400 vojakov
21. Vylepši 4 budovy na level 5 alebo vyšší
22. Utrať 20 VB
23. Vyskúmaj 1 technológiu

Poznámky:
- kúzla do úlohy 11 je možné získať aj napríklad z truhlí s pokladom
- relikvie je možné získať aj z truhlí s pokladom alebo z turnajov

Hráči ktorí majú celý výskum dokončený, splnia úlohu 23 automaticky.

Druhá sada obsahuje jednu úlohu, v ktorej je nutné splniť všetky úlohy prvej sady.

EL_akcia_valent_n_2017_kolov_sada2_zad.png


Po jej dokončení obdržíme hlavnú cenu eventu.
EL_akcia_valent_n_2017_obr_zky_odmien.png

2017_01_27_143905.png
Celkové odmeny:
  • 2x mramorová relikvia
  • 2x oceľová relikvia
  • 2x drevená relikvia
  • 2x kryštáľová relikvia
  • 2x svitková relikvia
  • 2x hedvábní relikvia
  • 2x elixírová relikvia
  • 2x relikvia kúzelného prachu
  • 2x drahokamová relikvia
  • 8 VB
  • 2x runové úlomky
  • 1x kúzlo Magická výroba
  • 4x kúzlo Magický dar

Hlavné odmeny:

EL_akcia_valent_n_2017_h_odmeny.png

(pozn.: 38 + 113 znamená 38 obyvateľstva + 113 kultúry)

Valentínske budovy v porovnaní s budovami z predchádzajúcich akcií nie sú až také výhodné, ale svojím pekným vzhľadom do miest určite zapadnú. :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser210

Guest
Neviem ako na vás, ale pod romantický si predstavujem niečo iné. Pripomína mi to slovenskú klasiku - baba drhlí celý rok a na Valentína dostane zvädnutý karafiát.
 

Lunata

Ukecaný paladin
Máte záujem si vypočuť celý príbeh? Podeľte sa s nami o Vaše postrehy a zaujímavosti z tejto romantickej udalosti!
Ahoj Kiwa, vďaka za info a za celkovo tento nový event, mám však jednu otázku - ide o úlohu Vyskúmaj 1 technologiu - čo s touto úlohou, ak je niekto na konci výskumu a nová éra je nedohladne? :( Ďakujem
 

MajaR

Lesný duch
nová éra ešte nie je ani na bete, a zvykla byť najprv tam a až po niekoľkých týždňoch sa dala normálne do hry. Tak to som zvedavá...
 

DeletedUser152

Guest
Neviem ako na vás, ale pod romantický si predstavujem niečo iné. Pripomína mi to slovenskú klasiku - baba drhlí celý rok a na Valentína dostane zvädnutý karafiát.
Slovenská klasika by bola na Valentína nič a na MDŽ jeden červený karafiát :(
 

gmail

Lesný duch
:D slovenska romantika je super...ale musite uznat, ze babenka na "eventovom obrazku " sa o dusu snaziii-" makeupe" hodila pekny modry... aj dojatie predstierat sa jej dari- just jako živá ..... :p
 
Hore