• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Uskladnenie event budov

Chceli by ste úschovňu eventových budov ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    9
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser13

Guest
Viem podobný návrh tu už je na fóre a volá sa sklad budov je to niečo podobné. Len s tým že sa nejedná všeobecne o všetky budovy ale čisto iba o Eventové budovy. Už keď som si pracne získal ako každý iní eventové budovy tak mi príde škoda a ľúto tie budovy len tak predať a to určite nie som sám. A môj návrh je takýto za určitý poplatok (Diamantov Mincí Zásob Tovaru to nechám na vývojároch) by sme si mohli uschovať eventové budovy s tým že keby sme ich chceli znova postaviť tak by sme samozrejme mohli. Ale ak by sme ich stiahli zasa by sme museli zaplatiť poplatok (môže byť kľudne aj navýšení záleží na vývojároch). S tým že by sa parametre danej budovy nemenili. Čiže ak mám dekoráciu (budovu) z doby Trpaslíkov čo dáva 700 kultúry a postavím ju v dobe Orkov tak bonus bude dávať stále 700 kultúry ako v dobe Trpaslíkov.
 

DeletedUser304

Guest
Navrhujem aby sa Eventové budovy a budovy zakúpené za diamanty po zbúraní vrátili späť do inventáru, v iných hrách to tak bežne funguje a bez nejakých poplatkov.
 

DeletedUser13

Guest
Mod bude sa s týmto nápadom niečo robiť alebo nie ?
 

DeletedUser13

Guest
Tým pádom mám nápad také návrhy čo sa neplánujú zaviesť alebo pre posielať treba ich označiť tým že to tam napíšeš a zamkneš aby tu nebol v tomto chaos čo ty na to ?
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore