• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

turnaj- seknutie hry

Lord Stanley

Neumlčatelný kňaz
Ahojte, chcel by som sa opýtať prečo mi počas aktuálneho turnaja vždy od 8.provincie po každom súboji namiesto resultu hra sekne? Súboje dávam automatické, prehliadač firefox. Skúšal som to aj s HTML5 aj bez. Všetky aktualizácie sú OK. Ráno som dokonca sa nedokázal prihlásiť do hry, namiesto obrázku s textom pri načítaní iba modrá obrazovka, musel som to spustiť cez Edge (internet explorer) alebo cez mobilnú aplikáciu.
 

Lord Stanley

Neumlčatelný kňaz
Áno, dnes mi to robí už aj v 7.provincii a následne mám problém aj s prihlásením do hry, pár krát musím reštartovať načítavanie cez F5, snažím sa nájsť dôvod aj mimo hry, no zatiaľ neúspešne, netuším čo sa zmenilo. V hre som už aj znížil všetky grafické nastavenia, no nepomohlo
 

Lord Stanley

Neumlčatelný kňaz
Stále Váš problém s turnajom pretrváva?
a ešte sa vyskytujú problémy pri susedskej výpomoci - u niektorých hráčov nejde klikať na budovy kde je to možné, klikám a nič, už som to vyskúšal aj cez MacBook, že či to náhodou nie je iba problém s Windows..... myslím, že od poslednej aktualizácie sa vyskytujú u mňa tieto problémy..... mobilná aplikácia OK
 
Hore