• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Trpaslicia uloha - co s tym?

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser138

Guest
Caute, mam nasledovnu otazku, ci problem. Uz nejaky cas som na vilach, ale stale mam v rohu ulohu od trpaslika (postavit 1x sochu) ide o to ze ked som bol este na trpaslikoch vybodol som sa na to lebo sa mi to neoplatilo. Cas presiel, trpaslikov som zrusil a myslel som si ze aj ta uloha sa mi zrusi. Ale stale, napriek tomu ze uz som hlboko vo vilach to tam mam. Bojim sa, ze to tam ostane na ukor novych uloh. Nemam naladu zasa stava portal a vyrobnu len aby som mohol spravit tu jednu ulohu. Teda co s tym?
 

DeletedUser138

Guest
Napíš mi na hernú podporu ;)
Dakujem, tej ulohy som sa zbavil, avsak objavila sa mi dalsia trpaslicia (vyrobit 100 napojov... to by samozrjeme nebol problem no ide mi o to, ze ved trpaslicie ulohy by som predsa uz nemal mat, nie?)
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Nie, nemáte ich. Nakoľko ste ich preskočili teraz Vám budú pokračovať až kým nesplníte všetky úlohy od trpaslíkov.
 

DeletedUser138

Guest
Nie, nemáte ich. Nakoľko ste ich preskočili teraz Vám budú pokračovať až kým nesplníte všetky úlohy od trpaslíkov.
Pocuj a nmozes mi to prosim ta cele zrusit tie trpaslicie ulohy? LEbo teraz mi dalo ze postav staroveke zahrady a ja nemam vobec miesto aby som staval staroveke zahrady jedine ze by som nieco zbural a to neprichadza do uvahy :( Ja som tie ulohy nepreskocil so zlym umyslom, nevedel som ze sa to takto zasekne, teda ze ich treba vsetky splnit inak neskoncia. Keby som to vedel, tak by som ich vsetky spravil... hm? :(
 

DeletedUser13

Guest
Thalae ale neviem či s tým veru pochodíš kamaráde lebo keď je raz povinná úloha tak sa musí plniť.
A tých úloh je tam dosť čo ja viem.
 

DeletedUser138

Guest
Thalae ale neviem či s tým veru pochodíš kamaráde lebo keď je raz povinná úloha tak sa musí plniť.
A tých úloh je tam dosť čo ja viem.
no ved ked nie tak nic, ale ja som fakt volako si neuvedomil ze tie ulohy su povinne, resp. teda ze kym ich vsetky nesplnim nepohnem sa dalej :O
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Bohužiaľ nemôžem ti preskočiť tie úlohy. Prvé úlohy sú povinné tie druhé sú voliteľné. Musíš ich splniť ako každý iný hráč.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore