• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

DeletedUser13

Guest
Nové obrázky s beta serveru Rasy Elementálov
Nový vzhľad budov.
iso_qdkprlsahyern2yyhpsark3g3j6gctbt.png

iso_tfnuwvwauquhiffptjaf7lhvx4tg4nbn.png
+
Každý kto už je na konci 11 kapitoly by mal zbystrieť a to preto lebo by si mal POSTAVIŤ minimálne 1 nevylepšenú manufaktúru Prvého Tieru tovaru. A to preto Lebo prostredníctvom toho sa bude produkovať nová surovina tovar. Rozloženie kto čo má postaviť je nasledovné
Mramor - Oceľ
Oceľ - Drevo
Drevo - Mramor
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser234

Guest
Každý kto už je na konci 11 kapitoly by mal zbystrieť a to preto lebo by si mal POSTAVIŤ minimálne 1 nevylepšenú manufaktúru Prvého Tieru tovaru. A to preto Lebo prostredníctvom toho sa bude produkovať nová surovina tovar. Rozloženie kto čo má postaviť je nasledovné
Mramor - Oceľ
Oceľ - Drevo
Drevo - Mramor

[/SPOILER]

ak to dobre chápem, tak keďže mám posilnené drevo, mám postaviť manufaktúru na mramor??? a stačí jedna alebo ich treba viac? a vylepšovať alebo len stačí level 1? díky
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
záleži na tebe, jednu manufakturu na lvl 24 treba na pribehovu ulohu a na vylepsenie na lvl25 uz budes poterbovat nove suroviny
 

DeletedUser13

Guest
Presne ako Dony píše minimum je 1 manufaktúra úplne vylepšená.
 

DeletedUser148

Guest
Ahojte :) keď píšete "minimálne" jednu , tak tým pádom je lepšie ich mať viac ? :D
 

DeletedUser234

Guest
Každý kto už je na konci 11 kapitoly by mal zbystrieť a to preto lebo by si mal POSTAVIŤ minimálne 1 nevylepšenú manufaktúru Prvého Tieru tovaru. A to preto Lebo prostredníctvom toho sa bude produkovať nová surovina tovar. Rozloženie kto čo má postaviť je nasledovné
Mramor - Oceľ
Oceľ - Drevo
Drevo - Mramor

keďže ste mi neodpovedali, tak to beriem ako súhlas. A je táto informácia na 1000 percent istá? lebo začnem budovať a vylepšovať továrne na mramor a potom náhodou dajú oceľ a budem v prdeli?
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
veď je to tam jasne napisane, ak maš teraz bonus na drevo, tak dalši bonus budes mať na mramor
 

DeletedUser13

Guest
Ja aktuálne vylepšujem 2 ale treba brať ohľad na miesto a najme na to že 1 výroba zoberie cez 3000 obyvateľov.
 

DeletedUser13

Guest
Nové Info k Elementálom
Nová rasa ako býva zvykom prinesie aj nové budovy ako napríklad
  • Portál Elementálov
  • Severno-južný kanál - prepájacia ulica
  • Východno-západný kanál - prepájacia ulica
  • Manifestation of Air (Vzduch)
  • Manifestation of Fire (Oheň)
  • Manifestation of Earth (Zem)
  • Manifestation of Water (Voda)
Prvé slovo nebudem prekladať môže mať iný názov ako by som preložil aby to nemýlilo.

c7df81_a45d1e288a494379b88d9c3eff4eceaa-mv2.png
c7df81_209496d32a7e4022af82c8dea0dac221-mv2.png


Výskum novej 12. kapitoly umožní vylepšiť základné manufaktúry (mramor, oceľ, drevo) na levely 24 - 27. Od levelu 24 údajne stratia tieto manufaktúry možnosť 24 a 48 hodinových produkcií. V týchto slotoch sa budú nachádzať nové výroby, 3 a 9 hodinové, nového tovaru Sentient tovar.

Screenshot_1.jpg


Sentient tovar bude nový permanentný tovar. Manufaktúra na Mramor bude produkovať Moonstone (Mesačný kameň), Manufaktúra na Oceľ Platinum (Platina) a Manufaktúra na Drevo Elven tree gum ( ). Čiže kto bude mať akú vylepšenú výrobu závisí od vášho stávajúceho základného tovaru. Vždy je to ten Ďalší tovar aký máte posilnení. Čiže ten kto má Mramor postaví Oceľ a tak dookola.
Pre istotu tu je
Formulka:
Mramor - Oceľ
Oceľ - Drevo
Drevo - Mramor


Sentient tovar sa bude rovnako ako Manna po určitom čase rozpadať.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser13

Guest
Nové info k Druhej časti Eventu Róbert Červenobrada
Doteraz známe úlohy s Beta serveru sú nasledovné.
Ako som písal pred tým u nás sa môžu líšiť.


1. Vyrob 5x nápoje
2. Presuň 1 budovu
3. Získaj nejaké množstvo mramoru
4. Získaj nejaké množstvo ocele
5. Získaj nejaké množstvo dreva
6. Vyrob 2x mramorová mozaika + vyrob 2x cenný prsteň + vyrob 2x drevená figúrka
7. Vyrob 1x okrasné stĺporadie + vyrob 1x vojnová maska + vyrob 1x drevená truhla
8. Získaj nejaké množstvo mramoru
9. Získaj nejaké množstvo ocele
10. Získaj nejaké množstvo dreva
11. Vyrob 50x nápoje
12. Vyrob 30x chlieb
13. Vyrob 10x košík jedla
14. Vylepši 6 budov na level 4 alebo vyšší
15. Získaj 14 relikvií
16. Vyrieš 10 stretov
17. Vyskúmaj 1 technológiu ALEBO vylepši 1 budovu na level 16 alebo vyšší
18. Utrať 13 VB
19. Získaj nejaké množstvo mincí
20. Kúp 11 VB
21. Vyrob 7x produkt základnej bonusovej manufaktury (3-hodinový)
22. Vyrob 4x produkt základnej bonusovej manufaktury (24-hodinový)
23. Vyrob 3x produkt základnej bonusovej manufaktury (9-hodinový)
24. Získaj 16 relikvií
25. Vyrieš 12 stretov
26. Trénuj 500 jednotiek

Odhadovaný termín spustenie je 23.1. - 29.1.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser13

Guest
\*Hawkins\* NIE !!!
Však som písal vyššie že posilnený tovar budeš mať môcť iba 1
Ešte to zopakujem a dopíšem keď tak aj do toho tú formulku je to takto
Mramor - Oceľ
Oceľ - Drevo
Drevo - Mramor

Tak už som upravil popis aj v Spojlery dúfam že teraz to už je zrozumiteľnejšie.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore