• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

rovný a rovnejší

  • Zakladateľ témy DeletedUser234
  • Vytvorené

DeletedUser234

Guest
Chcel by som sa opýtať na jednu vec, vopred sa ospravedlňujem ak som niečo zle pochopil a ak niekoho urazím alebo nespravodlivo obviním:

ako je možné. že o 15:00 bola aktualizáciou spustená nová rasa a o 18:00 (vtedy som si to len všimol ale mohlo to byť oveľa skôr) už niekto (hráč na 1. mieste celkového rebríčka) už má 3 manufaktúry vylepšené na úroveň 24 - manufaktúra na mramor elementárov a tiež kasárne na úroveň 29, čo je vo výskume až v šiestom stĺpci, čo keď rátam tak aj keby mal neviem aké vylepšovače a urýchľovače tak by potreboval nejakých cca 400VB čo neverím že mohol mať skladom ... takže prosím o vysvetlenie. V prípade že odpoveď bude taká, ako si myslím tak vopred hlásim KONIEC ... Ďakujem
 

Fleur

Lesný duch
Tie manufaktury sa mu ešte len vylepšuju, niesu dokončene... a vopred si ich nachystal na uroveň 23 kým čakal na novu rasu,ja si tiež tak dopredu už chystám,na tom nič nieje, a kasarne level 29 dosiahneš pri hobitoch. Nerob paniku :)
 

DeletedUser234

Guest
priznávam a až teraz som si všimol že som si pomýlil kasárne so zbrojnicou za čo sa ospravedlňujem, ale tie manufaktúry sa mi aj tak nezdajú ...
 

Fleur

Lesný duch
Zbrojnice má z čias drakov :) manufaktury vylepšuju viacerí, si prejdi rebríček. A s VB nieje problém keďže akurát prebieha turnaj, alebo si ich kupiš či získaš z provincií. Nuž hráč ktorého tá hra trošku viac zaujíma si zistí take info predom- čo bude treba u novej rasy, takže tie manufaktury niesu vôbec záhada.
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ahoj peter, neviem prečo robíš z toho paniku. Ako bolo spomínané manufaktúry sú vo výstavbe, a keby aj neboli máme skracovače na stavby, ktoré to mozu rýchlo spraviť. Vb sa dajú kúpiť za tovar a prípadne aj za diamanty. Ja nič zlé na tom nevidím.
 

Imiris

Lesný duch
U nás väčší hráči urobili turnaj na prvú hviezdu na plno a čakali na elementálov, kým prídu a vtedy spustili turnaj. Tam sa dalo nazbierať aj cez 100VB, plus si odkladali plný stav (použili očarovanie na 20 VB), minuli všetky možné suroviny a zlatky, aby otvorili čo najviac výskumu a dobíjali provincie od nedočkavosti. Plus bonusy na čas a zasa zlatky - opäť sa dá kúpiť kopa VB. Takže nejakých 200-300 nie je problém.
 

*Hawkins*

Lesný duch
ja osobne sa nikam neponáhlam kedže som divný a chcem si najskor odfotiť mesto (bez snehu) na pamiatko predtým nech ho zas rozbombardujem :D
 

DeletedUser234

Guest
Ahoj peter, neviem prečo robíš z toho paniku. Ako bolo spomínané manufaktúry sú vo výstavbe, a keby aj neboli máme skracovače na stavby, ktoré to mozu rýchlo spraviť. Vb sa dajú kúpiť za tovar a prípadne aj za diamanty. Ja nič zlé na tom nevidím.

paniku z toho nerobím, normálne som sa chcel na to opýtať, lebo sa mi to zdalo divné, alebo nie je toto diskusné fórum ???
ako som napísal v prvej vete, nechcel som sa nikoho dotknúť ani uraziť, len si to vyjasniť, lebo niekde v inej téme som počul niečo o "nekalostiach" niektorých hráčov, môžete to presunúť do neviem kde alebo vymazať, ďakujem.
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Samozrejme, že je to diskusné fórum :) Ja som to len chcel uviesť na pravú mieru. Možno som nepoužil správne slová, nechcel som sa ani teba nijako dotknúť.
 
Hore