• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

"Rýchlejšia produkcia" počas dňa 18.6.

DeletedUser285

Guest
Domnieval som sa, že táto akcia kedy naskočí tak platí vo všetkých mestách, ale spoluhráčovi sa dnes neobjavila hoci iným hráčom áno, tak sa pýtam podľa čoho/od čoho to závisí komu je dopriate mať celý deň toto prilepšenie si v hre a komu nie?
 

lenni

Lesný duch
Už sa to tu riešilo niekoľkokrát v rôznych témach, dokonca aj dnes....Stále je to v štádiu testovania, takže výber hráčov je náhodný (alebo k tomu majú dajaký kľúč, fakt neviem) . Ja som to tiež niekedy mala a niekedy nie.
 

axa11

Lesný duch
Nemali by byť náhodou podmienky pre hráčov rovnaké? Samozrejme nerátam,to čo je za reálne peniaze kúpené.To je iná kapitola.Namiesto zavádzania nerovností v hre sa kedy tvorcovia konečne zamerajú na mazanie mrtvol na mape?Ved je nenormálne ak mám zo 400 provincií 5 susedov aktívnych a ak náhodou aj oni skončia tak budem na mape mať v blízkom mojom okolí iba mrtvoly a samé multáky.Je nenormálne ak niekto stavia budovu rok a pol a stále na mape svieti,pretože stačí sa s účtom dostať na určitú úroven a je nezmazatelný.Rád by som na to dostal odpoved a pritom som už dávno navrhoval systém denných odmien za prihlásenie a tým pádom by mala spoločnosť prehľad o aktivite účtov a podľa toho nastaviť aj výmaz.Katastrofa toto fakt.
 

lenni

Lesný duch
.Namiesto zavádzania nerovností v hre sa kedy tvorcovia konečne zamerajú na mazanie mrtvol na mape?Ved je nenormálne ak mám zo 400 provincií 5 susedov aktívnych a ak náhodou aj oni skončia tak budem na mape mať v blízkom mojom okolí iba mrtvoly a samé multáky.Je nenormálne ak niekto stavia budovu rok a pol a stále na mape svieti,pretože stačí sa s účtom dostať na určitú úroven a je nezmazatelný.Rád by som na to dostal odpoved a pritom som už dávno navrhoval systém denných odmien za prihlásenie a tým pádom by mala spoločnosť prehľad o aktivite účtov a podľa toho nastaviť aj výmaz.Katastrofa toto fakt.

suhlas
 

DeletedUser865

Guest
Presne tak je tu ešte dosť vecí na ktoré by sa mali vyvojari zamerať.
 

axa11

Lesný duch
Môžem vám povedať len toľko, že na probléme neaktívnych hráčov vývojári momentálne pracujú, ale že naozaj pracujú tentokrát ;)
:D Som rád,že pracujú a dožijem sa výsledku ešte v tomto storočí.:D

Vlastne možno.:D :D :D
 

DeletedUser234

Guest
mám pocit že pracujú na všetkom ... čiže vlastne na ničom ...
 

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
mám pocit že pracujú na všetkom ... čiže vlastne na ničom ...
Dovolím si nesúhlasiť. V hre sa stále niečo zlepšuje, aj keď to tak niektorým nepripadá... Hráči chceli možnosť hrať hru cez mobil - majú ju. Od uvedenia mobilnej aplikácie sa väčšina práce sústreďuje na zavedenie všetkých bežných hracích prvkov do mobilov. Budeme mať taktiež novú komunitnú budovu. Vyvažujú sa herné prvky. Ono nejde všetko tak rýchlo a jednoducho, ako si mnohí myslia. Nestačí len vymyslieť a naťukať nový kód a pustiť ho do obehu. Vždy sa vyskytnú nejaké muchy, ktoré treba najskôr vychytať. Trpezlivosť ruže prináša priatelia ;)
 

axa11

Lesný duch
A čo tak tá proklamovaná susedská výpomoc,kedy sa dočkáme zmeny ako na mobiloch aj na PC?Či klikám čím viac tým lepšie a skor navštívim psychiatra ? :D :D :D
Na muchy je dobrá mucholapka.:D :D :D
 

DeletedUser234

Guest
Dovolím si nesúhlasiť. V hre sa stále niečo zlepšuje, aj keď to tak niektorým nepripadá... Hráči chceli možnosť hrať hru cez mobil - majú ju. Od uvedenia mobilnej aplikácie sa väčšina práce sústreďuje na zavedenie všetkých bežných hracích prvkov do mobilov. Budeme mať taktiež novú komunitnú budovu. Vyvažujú sa herné prvky. Ono nejde všetko tak rýchlo a jednoducho, ako si mnohí myslia. Nestačí len vymyslieť a naťukať nový kód a pustiť ho do obehu. Vždy sa vyskytnú nejaké muchy, ktoré treba najskôr vychytať. Trpezlivosť ruže prináša priatelia ;)

tak k tomu zase ja niečo, možno som sa zle vyjadril, za ten čas čo som tu tak sa vylepšuje jedine mobilná verzia, ale tie návrhy nápady na zmenu, čo tu píšeme už roky, tak sa neurobilo nič, preto sa len smejem, keď sem prídu nový hráči a píšu nápady, NONSENS, aj ja som sem kedysi písal, vymýšľal, a nebol som sám a čo ????? HO.NO
 

DeletedUser865

Guest
No keď som videl na forume z hry forge of empires ako sa spravaju k hracom administratori tak som mal dost vyhral som tam pred rokom jednu sutaz a do mesiaca som stále nedostal odmenu ktorú som mal mať vyplatenu už nasledujuci den. Je to hanba. Tak som skončil. Túto neviem ešte aké to je pretože tu som ešte len ako zaciatocnik no vidím že niektori hráči sú trochu pobúrený. Snáď to nefinancuje tiež soros :D ... pevne verím že tie sľuby budú splnené, ktoré si hráči želajú už dlhšie.
 
Hore