• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Priatelia

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser210

Guest
Elvenar je príjemné miesto kde sa zdržujem rada, ale niečo mi tu chýba - priatelia. Ja viem, namietnete a čo spoločenstvo? Lenže keď som vstupovala do spoločenstva, ľudí v ňom som dostala ako "pridanú hodnotu". Nie každého z nich by som si vybrala za priateľa. Moji priatelia, ktorí hrajú sú roztrúsení po rôznych spoločenstvách a aj keby som im chcela pomôcť, nemôžem. Navrhujem preto aby bol tento nedostatok odstránený vytvorením ponuky "Priatelia".

Priateľstvo je vzťah medzi dvoma hráčmi, v ktorom jeden z nich priateľstvo ponúka a druhý ho prijme. Každý hráč môže priateľstvo ponúknuť, prijať alebo odmietnuť, respektíve vypovedať. Nemusí to byť iba osoba, ktorá hrá, ale aj tí, ktorí ešte len do hry vstupujú na základe priateľstva mimo nej. Každý hráč takto môže rozširovať komunitu o nových hráčov.

Ponuka "Priatelia" by sa mohla zobrazovať v dolnej časti obrazovky ako vyskakovacia ponuka, niečo podobné ako pri použítí kúzla "Inšpirujúca meditácia".

s2y8vk.jpg


eprqk9.jpg


15y6kvp.jpg


Potom kniknúť na políčko s krížikom "pridať priateľa" a potvrdiť voľbu.

jhaomh.jpg


V ponuke "priateľ" možno so spoluhráčom, okrem iného, aj obchodovať. Obchodovať nielen z bežnými surovinami, ale napríklad aj so žulou a meďou. Priateľa možno obdarovať zásobami, budovami, napríklad zlieváreň medi, výhrami z eventov alebo poskytnúť susedskú výpomoc.

Priateľstvo je alebo nie je a preto keď hráč priateľstvo vypovie, nemôže takéhoto spoluhráča znova prijať za priateľa. Spoluhráčovi, ktorý priateľstvo spočiatku odmietol možno priateľstvo opakovane ponúknuť.

Viem, že môj návrh je náročný na realizáciu, ale myslím si, že by bol prínosom nielen pre hráčov ale aj prevádzkovateľa hry.
 

axa11

Lesný duch
Si nemyslím ,stále máš možnosť si vytvoriť vlastné spoločenstvo a pozvať si doň priateľov,poznám to z inej hry a ver nieje to dobrý nápad, hlavne po dlhom hraní keď kopec ľudí prestane hrať.
 

DeletedUser210

Guest
axa11 presne tak, každé spoločenstvo začne pomaly skapínať keď odídu hráči-zakladatelia, lenže v spoločenstvách, aby nespadli na koniec tabuľky sa to potom láta a aj to tak vyzerá... pozri sa na svoje spoločenstvo. Priatelia život spoločenstva neovplyvnia a ak, tak len cez svojich priateľov. Mám tu niekoľko skutočne dobrých priateľov, ktorí sú singli a do spoločenstva nechcú vstúpiť a pár ďalších, ktorí už v spoločenstve sú, a ktorým neviem dať ani susedskú.
 

Shanigan

Lesný duch
Neviem Gurda, toto je fakt moc náročné na realizáciu . A vlastne ak ste priatelia, prečo si nevytvoríte spoločenstvo spolu ? Možno by potom aj tí čo sú singli doň vstúpili. A nemala by si tam potom tú pridanú hodnotu ako spomínaš :D Lenže z iných hier si tiež pamätám, že aj priatelia prestávajú hrať, alebo už ich to nebaví, ale len z priateľstva hrajú, lebo ten druhý od nich očakáva obchodovanie, či pomoc .
 

DeletedUser86

Guest
mne toto co tu davas strasne pripomina the west na co mam automatick averziu kedze cela ta hra ma iritovala az som z nej odisla... ja nemam problem s tym ako to funguje teraz a som spokojna. A ano na niektorych hracov nebudem mat dosah na mape asi nikdy ale takisto ani oni na mna.... takto to je tak to fungovalo a tak som s tym aj spokojna a nemenila by som nic
 

DeletedUser13

Guest
Priateľov by som uvítal ale iba na motivácie na nič iné maximálne na obchodovanie s normálnou výborov čo je mramor atď.Nič viac a určite nie poskytovanie budov alebo rasovej produkcie.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore