Prosím vás neviem či dobre sem píšem,ale dneska sa mi stala taká vec,že som si omylom predala Svätyňu zlovestných húb keby ste boli takí dobrý či by sa mi to nedalo vrátiť späť,lebo som ju mala už na 35.Veľmi by som bola rada keby to bolo možné ak ano tak vám vopred ďakujem s pozdravom ostáva orchidea.