• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Prechod na novú kapitolu VS. úlohy

DeletedUser234

Guest
Najskôr som to chcel dať ako návrh na zmenu, ale moje stanovisko ohľadom tohto už poznáte, tak to preskočím, a dávam to len sem do diskusie, možno aj ako upozornenie pre ostatných hráčov ...

Ide o to, že na ľavej strane obrazovky štandartne vyskakujú dve ponuky na úlohy (pri rôznych eventoch plus ďalšie dve). Neviem či je to pravidlo ale jedna je povinná, tzn. nedá sa preskočiť a druhá je s možnosťou zrušiť. Ak som si dobre všimol, tá povinná sa väčšinou týka aktuálnej kapitoly vo výskume.

Ja osobne sa týmto úlohám nevenujem nejak extra ale ani ich neobchádzam, proste ich robím priebežne, ako k nim prídem. Hru hrám už skoro dva roky a ako už pomaly prechádzam k poslednej kapitole, doteraz som s úlohami nemal žiadny problém.

Ale na druhom účte som prešiel od trpaslíkov k vílam, portál trpaslíkov a všetko okolo som zbúral, pomaly som už v polovici a naraz príde úloha, že postav manufaktúru na meď, žulu, vyrob niečo a podobne. Samozrejme že som písal na "podporu" kde mi samozrejme pomohli a odpovedali že s tým nedokážu nič urobiť, takže pekne krásne nanovo postaviť portál, manufakúry a podobne.

Ale k jadru veci, nechápem že to nie je nejak zabezpečené. Kedysi som niekde čítal, že na konci každej rasy príde úloha zbúrať portál. Ako som už písal vyššie, som už pred poslednou kapitolou Hobitmi a ak sa dobre pamätám, tak doteraz som takúto úlohu mal len raz. Neviem aký máte na to názor vy ale myslím že je to nedoriešené.
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Po novom dostanes 200 diamantov ak splnis vsetky povinne ulohy danej spriatelenej rasy, buranie portalu nebolo v kazdej kapitole, tak podla toho sa to neda urcit
 

gmail

Lesný duch
takze diamanty dostanes az ked splnis vsetky povinne ulohy pre danu rasu, nestaci ked ju uspesne dokoncis? niekolko ludi sa uz stazovalo prave na predcasne zburany portal trpaslikov...nedala by sa zakomponovat daka vystraha pri prechode na dalsiu rasu-napr - POZOR ESTE NEMAS SPLNENE VSETKY POVINNE ULOHY! pretoze ak len nedostanes diamanty a mozes dalej postupovat, niekto si to ani nemusi vsimnut ....myslim ze by to par hracom urcite usetrilo nervy, cas, suroviny atd :)
 
Hore