• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Pokec U troch trpaslíkov

  • Zakladateľ témy DeletedUser4
  • Vytvorené

DeletedUser518

Guest
Čo jedli tí dobrí draci? Princezné asi nemohli kvôli diéte, či? Možno jedli bosorky...?
 

Shanigan

Lesný duch
Ups, tento január je taký akýsi hektický, neviem čo skôr :) Takže aj pokecať som si nestihla... no ale teraz som si sem zaskočila.
gmail ono by nebolo zle spísať legendy o drakoch ,lebo rozprávky sú všetky na jedno kopyto , buď drakovi hrdina zotne 3-6-9-12 hláv a získa nejaký magický predmet, alebo treba vyslobodiť princeznú z pazúrov draka / no ono to má niečo spoločné s legendou o minotaurovi ... veď ani draka netreba krmiť každý rok, stačí raz za 10 rokov.... u minotaura je to každých 7 rokov ....hm,je to na zamyslenie, že :p /
a je tu ešte niečo , dračia krv sa pred 17 storočím /predtým verili v draky, aj ich videli ,potom ich síce ešte sem tam videli, ale už v nich neverili ľudia / používala na liečenie.... a ľudia ani vtedy neboli iní, je možné, že preto sa aj stratili. Ono nedobrovoľná transfúzia zvykne aj človeka nazlostiť, nieto ešte draka... a dračí samci asi neboli nadšení, keď im ozdobu hlavy dračie rohy odpílili , lebo aj prášok z neho sa používal či na liečenie, alebo na magické evokácie... drakov bolo treba veľa, lenže kým ich brali ako bytosti, tak to bolo dosť riskantné, ale ak z nich spravili zvery, dokonca beštie, nič jednoduchšie ako na nich pustiť masu blbcov čo sa radi oháňajú kušami, mečmi, pikami ... alebo len kyjakom .
Fighter ,dobrý či zlý drak jedol normálne ako človek :) žiadne princezné,bosorky, či hrdinovia. Určite ak ho dráždili, tak udrel, či zaťal zuby, ale ináč nebol ani kanibal, ani ľudožrút ....

Hm a je tu ešte niečo , čo asi málokto vie, boli dračie rody, ktoré mali ako dračiu, tak aj ľudskú podobu a boli geneticky podobný ľuďom ....

Príjemný deň ;)
 

Shanigan

Lesný duch
Tak toto je fakt sranda , Jozef sa zašantročil v nebeskej krčme a nie a nie ku nám dôjsť aj s tým teplom vo svojom vaku ..... celú noc sme mali metelicu ako naozaj /hmmm, takéto metelice zvykli byť okolo 22 februára ..... žeby náš kalendár bol už natoľko posunutý ? ?/ teraz už našťastie len sem tam fúka a aj snehu je pomenej....
 

Imiris

Lesný duch
Ja som sa dnes tešila na milú prechádzku, síce v mraze, ale na slniečku. Tak tam ale fúka, že asi skočíme len na chatu zahrať biliard pri teplom čaji :))
 

DeletedUser595

Guest
Dnes sa mi von nechcelo, tak som bol celý deň zapichnutý v knihe... no a vyzerá, že to zabalím až v skorých ranných hodinách, žena bude zase šomrať, že jej je zima na nôžky samej v posteli ;).
 

DeletedUser595

Guest
Na to sa vyslovene teším :) Momentálne Podzimní republika (Prachmistři - kniha třetí). Som spokojný, dobré čítanie, odporúčam.
 

Imiris

Lesný duch
Videli ste tú ukážku k novej rase? :) Vyzerá to zaujímavo :D Už som zvedavá, aj keď ja sa ledva snažím skončiť lesných elfov :))
 

DeletedUser91

Guest
Uz nech je koniec sviatkov...manzelka mi nedovoli pokracovat na obstavbe krbovej vlozky...musim cakat az do utorka...:confused:
 

DeletedUser595

Guest
Neviem či bola nejaká ukážka, ale včera v novinkách bol jeden obrázok v štýle divokého západu...kolt, klobúk. Ja som viac nezachytil.
 

Imiris

Lesný duch
Tá ukážka bola medzi novinkami na trúbke. Taký cowboy s modrou pleťou. Ale už to tam nie je...
 

DeletedUser595

Guest
Myslíš, a ja som sa tešil na avatarov v klobúkoch :cool:.
Kiwa ako je to teda?
 

Shanigan

Lesný duch
No je to na facebooku :) Vraj sa máme tešiť na novú rasu, a síce to dali 1.apríla, ale nedementovali to odvtedy :p
 
Hore