• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Pohyb okolo osi

DeletedUser329

Guest
Vážení tvorcovia hry,
táto hra sa mi naozaj veľmi páči, ale chýba mi možnosť otáčať s budovami, aby sa dali lepšie uskladniť. Sami viete, že miesta je stále málo a pri tejto funkcii by sa to dalo urobiť lepšie a mestá by nemuseli byť také roztrasené pretože hráči hľadajú kúšťiček miesta pre svoju manufaktúru, alebo jej rozšírenie. Neviem, bol by to naozaj taký problém, pridať to sem? Ja osobne by som bola veľmi rada. V ostatnom ešte neviem, hrám krátko, ale ak na niečo narazím, čím by sa to dalo vylepšiť, určite sa ozvem.
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Rotacia budov do hry urcite nepride, hlavny dovod je, aby bola hra aj trochu obtiazna, aby si clovek dvakrat rozmyslel ako si chce mesta vyskladat a nielen vsetko nahadzat bezrozmyslu, treba to brat ako vyzvu sa s tym popasovat
 

DeletedUser91

Guest
presne ako pise Dony...takto to je zaujimavejsie a aj ked este som iba pred branami do ery drakov uz viem ako obtiazne je umiestnit nove obytne budovy bez toho aby sa nepristupilo k ich predaju...je to bolestive ak si vyratas kolko usilia stalo ich vybudovanie ale je to vyzva...
 

DeletedUser13

Guest
Budovy nemajú všetky strany nepočítaj s tým. Majú iba 2 ktoré vidíš zadok im chýba.
 

ap25

Neumlčatelný kňaz
Ak vezmeme do uvahy, ze tato hra je "City Building game", tak napad na rotaciu budov pri premiestnovani a stavani je uplne super. Momentalne mesta jednotlivych hracov vyzeraju "ako by ich jedna mater mala", co je dost "nuda" :). Rotacia by priniesla trosku zmenu :).
Ci sa rotacia naimplementuje je ale viac menej jasne... No nemozem suhlasit s tvrdenim, ze aby bola hra trochu obtiazna, tak sa budovy rotovat nebudu... to nieje pravy dovod, preco sa rotacia nikdy nenaimplementuje. Jednym je, ze budovy sa v hre nedizajnuju ako 3D a ak by to aj chceli zmenit, stalo by to kopec penazi. A dalsim dovodom je to, ze hra na seba zaraba diamantmi, za ktore vies nakupovat rozsirenia mesta. Ak by prisla rotacia, tak ta by mala "isty" dopad na sposob financovania vyvoja... Elvenar coskoro pride na mobilne zariadenia, pricom sa ocakavaju urcite vyssie prijmy z predaja, tie by mohli zafinancovat nove elementy hry ako napr. "rotacia", no nemyslim, ze sa to stane, pretoze rotacia sama o sebe neprinasa do hry velku pridanu hodnotu. Tolko moj cisto filozoficky prispevok :D.
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
S mojim tvrdenim suhlasit nemusis ale to je oficialne stanovisko od vyvojarov z ich facebooku, samozrejme ze je za tym mnozstvo casu a penazi, ktore by do toho museli dat, ale to nijako nevylucuje fakt, ze ak by pridali rotaciu hra by bola o podstatne lahsia a narocnost by klesla
 
Hore