• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Podvod v hre - preferovani hraci!!!

Ghost

Mlčanlivý mních
Hráš tú hru niekoľko rokov a nevieš ako sa dá získať viac eventových budov?!? Nie, jednoduchšie je očierňovať...
 

Aireen

Neumlčatelný kňaz
Aj ja som mávala po dve budovy z eventu.Ešte dobre, že pre nedostatok miesta som ich zrušila...možno by tu bolo tiež foto môjho mesta :D .
 

Gustik

Tichý rytier
Ahojte,
Ako je mozne, ze niektori hraci maju 2 a viacere eventove budovy? Jasny podvod pre preferovanych hracov / kamaratov spravcov...Zhodou okolnosti im to pomaha k najvacsim bodom na turnaji...
Ziadam spravodlivost a rovnake podmienky hry!
Brezovica

Brezovica, tebe o čo ide?
Ty nevieš, že sa dajú v evente nahrať viaceré hlavné eventové budovy?
Skús hrať aktívnejšie a zistíš to aj sám.
Skúsil si nahrať počas svojej "kariéry" v tejto hre aspoň 10 000 bodov v turnaji? Asi nie, lebo keby áno, vedel by si, že ti to neumožnia 3 hnedé medvede.
Je smutné, že si najskôr nezistíš fakty, píšeš takéto očierňujúce články.
Ja som sa nikdy neuchýlil k podvodu a vždy sa snažím hrať poctivo.
....a veľa vecí mi na tejto hre vadí, ale snažím sa to prekusnúť a zabávať sa aspoň trochu v tomto negatívnom svete.....
/G
 

Elvenar

Neumlčatelný kňaz
To že má niekto viac eventovích budov neznamená že podvádza,ale su ludia ktorí proste istím sposobom zneužívaju systém čo im do istej miery viac než pomáha ísť "hore" a to dosť vadí.
 

Brezovica

Mlčanlivý mních
Ahojte, samozrejme, ze sa daju ziskat viacere eventove budovy, ale iba niektore. Hnede medvede k nim nepatrili urcite, polarne nie som si isty.
Opravte ma, ak sa mylim...
 

Gustik

Tichý rytier
Ahojte, samozrejme, ze sa daju ziskat viacere eventove budovy, ale iba niektore. Hnede medvede k nim nepatrili urcite, polarne nie som si isty.
Opravte ma, ak sa mylim...
Prečo tu píšeš kraviny? Na základe čoho tvrdíš, že sa hnedé medvede nedali získať? Hral si v tej dobe, keď boli odmenou v evente? Opýtaj sa množstva hráčov, ktorí ich získali, alebo napíš priamo na podporu a netrep tu blbosti.
 

Gustik

Tichý rytier
To že má niekto viac eventovích budov neznamená že podvádza,ale su ludia ktorí proste istím sposobom zneužívaju systém čo im do istej miery viac než pomáha ísť "hore" a to dosť vadí.
Povedz mi akým spôsobom zneužívam systém???? Ak je to v hre umožnené mať viac eventových budov a niekto to využije tak tým zneužíva systém?
Ide z vás len prasprostá závisť, nič viac, nič menej. Ak niekto hrá aktívne a vyčnieva v nejakej činnosti tak zneužíva systém a podvádza, však? Prečo neskúsite nahrať viac bodov aj vy keď je to také jednoduché a dá sa systém obísť a zneužiť??? Odpoveď je jednoduchá, lebo sa to nedá.....
 

Brezovica

Mlčanlivý mních
Prečo tu píšeš kraviny? Na základe čoho tvrdíš, že sa hnedé medvede nedali získať? Hral si v tej dobe, keď boli odmenou v evente? Opýtaj sa množstva hráčov, ktorí ich získali, alebo napíš priamo na podporu a netrep tu blbosti.
Ano, hral som, ked sa dali ziskat medvede. Spravna vyzva, nech sa ozvu hraci, ktori maju 2-3 hnedych medvedov...
 

Elvenar

Neumlčatelný kňaz
Povedz mi akým spôsobom zneužívam systém???? Ak je to v hre umožnené mať viac eventových budov a niekto to využije tak tým zneužíva systém?
Ide z vás len prasprostá závisť, nič viac, nič menej. Ak niekto hrá aktívne a vyčnieva v nejakej činnosti tak zneužíva systém a podvádza, však? Prečo neskúsite nahrať viac bodov aj vy keď je to také jednoduché a dá sa systém obísť a zneužiť??? Odpoveď je jednoduchá, lebo sa to nedá.....
Ja som ťa menoval?A ked už tiež mám zopár event. budov po par v meste.
 

Gustik

Tichý rytier
Ano, hral som, ked sa dali ziskat medvede. Spravna vyzva, nech sa ozvu hraci, ktori maju 2-3 hnedych medvedov...
len námatkovo a je ich isto viac - Helmutko, Imiris, SonaG,... a to som pozrel behom 5 minút, ..... chceš povedať že i oni sú preferovaní a podvádzajú?? Veď sa už konečne preber.
 

Gustik

Tichý rytier
Ospravedlnenie beriem,.

Nemám rád, keď ma niekto očierňuje neprávom.

.... a ver tomu i keby si mal tých troch hnedých medveďov, že vôbec nie je ľahké nahrať v turnaji toľko bodov. Spýtaj sa i iných hráčov, ktorí hrajú turnaje na veľa bodov.

Prajem všetkým peknú nedeľu!

/G
 

Elvenar

Neumlčatelný kňaz
Tak to je potom na zamyslelenie.Kedže som písal v prvom rade o viacerích event. budovách až potom o inom.Zahrnul si sa tam sám a aj keby alebo ked to tak nieje tak svojím vyjadrením citujem ťa:Si ma tam zahrnul.,zrejme o takých hráčoch vieš.Pán Dotykavka a určite by som sa neozýval ked mám tiež po dvoch hnedých medvedou tak ako aj stonehengou+2x pandu a to ešte mam v inventari nejaké ale to sa dalo získať normalne a nie podvodom teda aj tým ale to tu nebudem rozpisovať.
 

Gustik

Tichý rytier
Si napísal

...,ale su ludia ktorí proste istím sposobom zneužívaju systém čo im do istej miery viac než pomáha ísť "hore" a to dosť vadí.

a do tejto skupiny si zahrnul aj mňa tým, že mám troch hnedých medveďov.

Povedz mi teda akým spôsobom tí ľudia zneužívajú systém? Veď to hra umožnila každému hráčovi a bolo len na každom, či túto možnosť využije, alebo nie? Sám tvrdíš, že máš viac typov eventových budov po viac kusov z hlavnej eventovky.
 

Aireen

Neumlčatelný kňaz
Čo sa to tu vôbec rozoberá?
To tu naozaj ide každému iba o umiesntnenie v rebríčku?
Hrám lebo ma to baví, odreagujem sa a neženiem sa za bodmi.
Veď kto chce nech má vo svojom meste aj medvedí brloh a je mi úplne u prdele ako k nemu došiel.
 

citellus

Tichý rytier
Ahojte, myslím, že sa to tu dostatočne vysvetlilo a osobne by som navrhoval túto tému uzavrieť. Nabudúce stačí v hre napísať správu a každému rád odpoviem a vysvetlím ako sa dá v evente získať viac a koľko to stalo (časovače, Dia a pod. )
 

Elvenar

Neumlčatelný kňaz
To myslíš akože vážne že som ťa tam zahrnul ked v prvej časti citácie hájim ludí čo maju viac ako jednu E.B. a v druhej časti ktoru su dal citovať a zvýraznením písmom v ktorom istím sposobom zneužívaju system si sa zahrnul predsa SáM keby to tak bolo ako píšeš tak by som sa tam potom zahrnoval aj ja a každého by som očernoval kto viac ako jednu E.B. no ale predsa sa dá dať vybabrať so systeémom ak to tak možem nazvať ale rozopisovať to nemienim aby som na také špekulácie nelákal.Ale vieš čo dá sa to aj takto.Kupiš si dia za ne možeš napredovať.No a tie dia sa daju zohnať aj bez kešu.Neskušal som nemožem to potrvrdiť ale máš to tak peknu nedelu a dobru chuť.
 
Hore