• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Obytné budovy level 25

DeletedUser86

Guest
Všimla som si ten nepatrný posun v počte obyvateľov a nie som s ním spokojná. Jednak sa ťažko všetky povodné obyt. budovy z levelu 23 v mojom prípade zmestia do mesta. Mení sa tvar a podľa mojho názoru zaberú viac miesta. Demolácia v tak pokročilom štádiu je cítiteľná jednak na bodoch v rebríčku ale aj v úpadku poćtu obyvateľstva. Rada by som vedela, či sa vývojari raz znova nezaoberajú myšlienkou jemne navýšiť počet obyvateľov pre danú úroven obytnej budovy, ako to už raz kedysi urobili.

Ja osobne budem musieť tak či tak zbúrať nemalé množstvo, aby som vylepšila všetky obytné budovy. Je pravda, že veľa obyvateľov už potrebovať nebudem, keďže som skoro všetko vylepšila, ale nikdy nevieme, čo prinesie ďalšia kapitola a hlavne mi je vždy ľúto likvidovať pracne vystavané budovy v meste.

Two
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ahoj :) chápem tvoju nespokojnosť, ale žiaľ prerábať budovy sa zatiaľ neplánujú (čo sa týka rozšírenia), ale možno zvýšenie by nemuselo byť nemožné. Aj keď neviem potvrdiť či je to veľmi nutné, nakoľko som na začiatku víl, tak neviem objektívne to povedať :D

Ale, možno ďalšie rasy prinesú viac obyvateľstva ;)
 
Hore