• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Obchod

DeletedUser696

Guest
Zdravim,jedna otazocka-nebolo by zle keby sa raz za cas nuloval obchod komplexne a nie len 1 stranka. To iste aj nakup vedomostnych bodov-stvrtrocne,alebo polrocne...Podla mojho nazoru to jednoznacne hru z atraktivni, Dik
 

DeletedUser518

Guest
Možno by sa tie náklady mohli aspoň postupne časom znižovať. (?)
O akej stránke, ktorá sa "nuluje" hovorí, netuším. Nevšimol som si že by sa tam niečo vynulovalo. (?)
 

Shanigan

Lesný duch
Ani ja nechápem. Ak len nejde o dobu po ktorú je tovar možné udržať na trhu. Ak sa nepredá, tak z trhu zmizne. Myslím je to týždeň alebo tak nejako . Ale nulovanie pri vedomostných bodoch ? Prečo by sa malo nulovať ?
Ups, nuluje sa obchodník ... teda keď u toho držgroša nakupujeme, tak sa po 24 hodinách vrátia ceny do pôvodnej polohy .Pri vedomostných bodov nie ... :eek: ja už teraz nakupujem vedomostné body 390T .....vlastne nenakupujem, zatiaľ ich získavam za tovar, ale už aj to sa zvyšuje....
rew98 , na toto si myslel ?
 

DeletedUser793

Guest
Zdravim,jedna otazocka-nebolo by zle keby sa raz za cas nuloval obchod komplexne a nie len 1 stranka. To iste aj nakup vedomostnych bodov-stvrtrocne,alebo polrocne...Podla mojho nazoru to jednoznacne hru z atraktivni, Dik
Ano, tiez si myslim ze by sa mal raz za polroka resetnut nakup vedomostnych bodov a tak podobne , lebo casom su uz tak drahe ze ich nekupim...
 
Hore