• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Nový sklad na měd a žulu...

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

upirice

Šepkajúci golem
chtěla bych navrhnout admin. aby bylo možné vyzkoumat nový sklad na žulu a měď, protože podle mně by bylo dobré is těmito suroviny obchodovat. A nevím jak hráči kterej už jsou na úplném konci výzkumu, ale mi co jsme teprve na začátku trpaslíků a je potřeba na každý výzkum měď a žulu by to byla dobrá pomoc, byla bych ráda kdyby někdo semnou souhlasí ....
 

DeletedUser11

Guest
To se mi zdá zbytečné, když obě suroviny potřebuješ pouze pro kapitolu trpaslíků. A jako sklad slouží trpasličí portál. ;)
 

Volf

Šepkajúci golem
no obchodovanie zo specialnymi surovinami je dobry napad a teraz nemyslim len med a zulu ale celkove
 

upirice

Šepkajúci golem
To se mi zdá zbytečné, když obě suroviny potřebuješ pouze pro kapitolu trpaslíků. A jako sklad slouží trpasličí portál. ;)
já nevím proč by to mělo být zbytečné ale ty jsi asi hodně už daleko když tohle píšeš? A co jsi napsal že sklad je trpasličí portál tak ten slouží jen tomu kdo ho má ale ne aby jsi mohl obchodovat s dalšími členy spolku a nebo jinými hráči...., já chci další sklad na měd a žulu víš!!!!
 

Volf

Šepkajúci golem
ten sklad je dobry napad a to nie len pre dobu trpaslikov ale aj pre dalsie doby vily, orkovia atd lebo ak sa zbura portal ztak nebude kde ukladat suroviny. este lepsie by bolo keby sa z tymi special. surovinami dalo obchodovat, ja na beta verzii som na dobe trpaslikov uz niekolko mesiacov a to len preto ze nemam suroviny na vyskum
 

upirice

Šepkajúci golem
no vidíš i já musím čekat ve výzkumu jen proto že nemám dostatek žuly, mědi...i když už mám portál trpaslíků na trojce a vylepšuji jak měd tak i žulu je to pořád málo....
 

*Hawkins*

Lesný duch
mne osobne sa tento návrh nepáči, o čom by to bolo keby mi vačšinu surovín vyprodukuje niekto iný? :D ja som už asi týždeň na trpaslíkoch a zatial som sa nezasekol, ale ak mám pravdu povedať tak sa chcem zaseknúť už konečne aby som sa mohol venovať divom. ale tak každý má vlastné tempo hry, niekto sa chce flákať a iný to chcú len preletieť.
 

Volf

Šepkajúci golem
mne osobne sa tento návrh nepáči, o čom by to bolo keby mi vačšinu surovín vyprodukuje niekto iný? :D ja som už asi týždeň na trpaslíkoch a zatial som sa nezasekol, ale ak mám pravdu povedať tak sa chcem zaseknúť už konečne aby som sa mohol venovať divom. ale tak každý má vlastné tempo hry, niekto sa chce flákať a iný to chcú len preletieť.

no ja zase na bete som zaseknuty uz niekolko mesiacov, sice to ma vyhodu za som zaial si postavil niekolko divov kedze som body nemal kde davat a co sa tyka ze pises "o čom by to bolo keby mi vačšinu surovín vyprodukuje niekto iný?" no kedze su to special suroniny tak asi by sa to nedalo obchodovat ako z obycajnymi surovinami nemyslis inak by to uz neboli special suroviny
 

*Hawkins*

Lesný duch
no vyššie v návrhu je spomenuté aj obchodovanie s tými surovinami, treba si prečítať celú tému.... teda ak som to dobre pochopil :D
 

Volf

Šepkajúci golem
no dobre si to pochopil ja som iba rozsiril dotaz povodneho autora tohoto topicu o moznos skladovania a obchodovania aj s ostatnimi specialnimi surovinami lebo povodny dotaz bol iba na suroviny z doby trpaslikov
 

upirice

Šepkajúci golem
je dobře že o tom polemizujete a zajímá vás můj názor no ale je škoda že mě neodepsal žádný admin který by se o tohle měl starat.... jinak ted jsem zaseknutá na vylepšení HB a to jen proto že musím nabrat 75000 žuly a 1000 mědi, při tom jsem seklá na mědi protože je kapacita 810 a nepustí mě to dál pokud nevylepším portál trpaslíků na čtyřku. Tím pádem by měli s tím elvenarem admin něco udělat protože v členství jsme se o tom bavili a brali bychom to všichni, sklad na žulu i měd......
 

*Hawkins*

Lesný duch
stačí postaviť viac žulových baní a ide to, pozeral som tvoje mesto a máš len 6 baní čo je dosť málo... ja ich mám 12 a nemám čo robiť so žulou momentálne
 

hajka

Šepkajúci golem
Myslím,že sklady ani nepotrebujeme ,:Dvždy všetko použijem,ale výmena za iný tovar by mi pomohla a možno aj iným vymeniť prebytok za niečo čo mi chýba:rolleyes:,čo vy nato?
 

lavana

Šepkajúci golem
upirice, úplne postačí vylepšiť portál trpaslíkov na trojku - ja ho tam mám a sklad na meď pojme 1960 kusov medi, čo na HB bohate stačí, rovnako na počet žuly stačí - kapacita 78 tis., potreba 75 tis. - na štvrté vylepšenie portálu som tiež pozerala, ale to chce zas o kúsok viac miesta 5x5 miesto doterajších 4x4. A to ma privádza k otázke - oplatí sa mi posunúť portál aj na štvrté vylepšenie? Zvýšenie produktivity baní a zlievarní by bolo milé, ale ak tieto špeciálne tovary budem potrebovať len pri trpaslíkoch, čo s tým potom? Kto ste už pri vílach a ďalej ... búrali ste tieto trpaslíčie dielne, alebo ich len zredukujete?
 

*Hawkins*

Lesný duch
no portál musíš vylepšiť na max ak chceš prejsť cez trpaslíkov, odomknutie posledného výskumu stojí 150T žuly a max kapacita portálu na 4tej úrovni je 160T

A ked dokončíš trpaslíkov tak bane a zlievarne možeš kludne zbúrať, vo vílach ich nebudeš potrebovať, tak isto aj portál
 

lavana

Šepkajúci golem
Srdečná vďaka, Hawkins, presne toto som chcela vedieť - tak je predo mnou dlhááá cesta ... :)
 

upirice

Šepkajúci golem
nejhorší je že abych postoupila ve výzkumu musím použít diamanty....protože bych jinak čekala týdny než bych vyrobila měd a žulu, portál už mám na trojce a když vylepším na čtyřku tak zase ztratím čas pro vylepšení. Kdo tohle vymyslel byl pořádný magor....:p:p
 

MajaR

Lesný duch
použiť diamanty ? tak to sa teda naplatíš, veď všetky doby po trpaslíkoch sú už o tom že musíš vyrábať tovar príslušnej rasy. Všetci musia trpezlivo vyrábať. O tom je táto hra. Treba postaviť výrobní čo najviac a čo najvyššie vylepšiť portál a tiež výrobne, tým sme prešli všetci. Ak už použiť diamanty tak na rozšírenie alebo staviteľa, akadémiu...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore