• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Nefunguje presmerovanie na Fórum ani Podporu

DeletedUser13

Guest
Dnes som zistil že keď dám pravé tlačítko myši a buď Fórum alebo Podporu nič sa nestane. Tak isto som skúsil aj cez nastavenia v pravo dole ísť na Fórum alebo Podporu a nejde. Tak som si na Googli našiel podporu že napíšem ticket na to ale ani to sa nedá napíše mi že mám neplatné heslo čo je blbosť.
Čiže by som prosil stanovisko k tomu.
Ďakujem.
 

DeletedUser13

Guest
Tak Bravo práve ma vyhodilo s hry a už ani čet nefunguje. Neukazuje staré správy ale čo je lepšie keď dačo napíšem tak nič sa neukáže :D.
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Dnes som zistil že keď dám pravé tlačítko myši a buď Fórum alebo Podporu nič sa nestane. Tak isto som skúsil aj cez nastavenia v pravo dole ísť na Fórum alebo Podporu a nejde. Tak som si na Googli našiel podporu že napíšem ticket na to ale ani to sa nedá napíše mi že mám neplatné heslo čo je blbosť.
Čiže by som prosil stanovisko k tomu.
Ďakujem.
počas aktualizácie herného sveta to nemusí fungovať, čo bol pravdepodobne tento prípad, mne funguje všetko ako ma teraz
Tak Bravo práve ma vyhodilo s hry a už ani čet nefunguje. Neukazuje staré správy ale čo je lepšie keď dačo napíšem tak nič sa neukáže :D.
a pravdepodobne táto aktualizácia spôsobila aj tento problém
 

DeletedUser13

Guest
Ale mne to nefunguje stále ! + Nie som jediný napríklad Lunata u náš je na tom stejne.
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
V akom prehliadači? resp. skúsiť nejaký iný prehliadač, na mojom firefoxe to ide
 

lenni

Lesný duch
Už chat nefunguje ani mne :/ A to som obnovila stránku....a žiadna aktualizácia nebola avizovaná...Alebo mi niečo uniklo?

Edit: Ja mám firefox a nejde
 

DeletedUser13

Guest
Ja mám Operu všetko aktuálne + skúsil som aj Private mode a ani tam to nejde čiže druhý prehliadač je zbytočné skúšať.
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Chat nefunguje, a hotfixi sa neavizujú, pravdepodobne mal tento fix opraviť 100 neprečítaných správ ale akosi sa to nepodarilo
 

lenni

Lesný duch
No, opravilo sa to tak, že neukazuje žiadne správy :/ A nedajú sa ani napísať :/

Ale presmerovanie na podporu u mňa funguje
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Budeš musieť napísať presný postup ako to dosiahneš, že to nefunguje, inak sa ďalej nepohneme :)
 

DeletedUser13

Guest
Ako som písal kliknem pravé tlačítko myši dám Fórum alebo Podpora a nič sa nestane. To isté aj v pravo dole keď kliknem na Fórum a Wiki tak nič.
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
skúšaš to v celej šírke? niekedy na niektorých miestach to nemusi fungovať, ale keď prejdeš myšou ďalej do prava tak to može isť
 

DeletedUser13

Guest
Screenshot_1.png
Screenshot_2.png
Screenshot_3.png

Nič s tohto nefunguje. Robím s PC čiže na mojej strane problém nie je ver mi.
A nepreblikne ani obrazovka ani nič proste na to môžem klikať aj 30x a nič.

A Ďalšia vec keď kliknem na Facebook Fan tak to ma už presmeruje iba Fórum Wiki a Podpora nejde.
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
na google chrome to tiež všade funguje, takže ti ostáva len skúsiť iný prehliadač
 

DeletedUser13

Guest
Skúsil som Private Režim a ten nemá žiadne cookie ani cache a nepomohlo.
+ Skúsil som IE a tiež nič.
 
Hore