• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Neda sa splnit ulohaa Osobny priestor

  • Zakladateľ témy DeletedUser107
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser107

Guest
Verzia hry: Elvenar v1.2.7-(807270c)(2016-04-01 9:33)
Herný svet: sk1 Arendyll
Prehliadač a jeho verzia: Firefox 45.0.1
Verzia Flash Playeru: 21.0.0.182
Operačný systém: Windows 7
Rozlíšenie obrazovky: 1920x1080
Meno (vaša herná prezývka) účtu: Laco
Herná rasa: Elf

Aký častý je výskyt chyby (ako často sa opakuje): 5/5 (1/5 jedenkrát; 2/5 náhodne; 3/5 občas; 4/5 často; 5/5 vždy)

Názov úlohy: Osobny priestor (Postav staroveke zahrady)

Aktuálny stav:
Postavil som 2x staroveke zahrady a uloha stale nie je splnena
___

Očakávaný stav:
Uloha sa splni pri prvej postavenej zahrade
___

Kroky, ktoré vedú k danej chybe:
1. Dostan ulohu
2. Postav staroveke zahrady
3. ___

V prípade potreby pridajte ďalšie body.

Screen (obrázok) chyby:
 

Prílohy

  • Osobny priestor.gif
    Osobny priestor.gif
    224,7 KB · Zobrazenia: 60
  • Zahrada 1.gif
    Zahrada 1.gif
    118,7 KB · Zobrazenia: 64
  • Zahrada 2.gif
    Zahrada 2.gif
    113 KB · Zobrazenia: 65

DeletedUser107

Guest
Je mi to luto, ale este stale je ta uloha aktivna. Fakt sa s tym neda nic robit?
 

Prílohy

  • Osobny priestor 2.gif
    Osobny priestor 2.gif
    242,7 KB · Zobrazenia: 61

DeletedUser91

Guest
ahoj...iba nahlas rozmyslam...:D zahrady si uz mal postavene a dostal si ulohu alebo si ich staval po zadani ulohy...v mojom pripade som vlastnil zahrady harmonie potom som prestaval mestecko a postavil staroveke zahrady a nasledne dostal za ulohu "vlastnit" zahradu harmonie cize ju musim spätne postavit.
 

DeletedUser4

Guest
Mrzí nás to, ale jedná sa o chybu, ktorú je veľmi ťažké reprodukovať (vyskytuje sa len u malého % hráčov) a tým pádom aj prísť na jej príčinu. Čo zatiaľ vieme je, že daná chyba sa vyskytuje u rôznych hráčov vo všetkých jazykových verziách. Za vzniknuté nepríjemnosti sa ospravedlňujeme.
 

DeletedUser107

Guest
ahoj...iba nahlas rozmyslam...:D zahrady si uz mal postavene a dostal si ulohu alebo si ich staval po zadani ulohy...v mojom pripade som vlastnil zahrady harmonie potom som prestaval mestecko a postavil staroveke zahrady a nasledne dostal za ulohu "vlastnit" zahradu harmonie cize ju musim spätne postavit.
tak som si vymazal stare zahrady a postavil nove este raz. z ulohou to nepohlo. co uz. :(
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore