• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Nedá sa mi vylepšiť obytná budova

  • Zakladateľ témy DeletedUser126
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser126

Guest
Ahojte. Ja mám všetko potrebné na vylepšenie aj miesto, ale aj tak sa mi nedá vylepšiť obytná budova na 4.úroveň. Kliknem na vylepšiť a nič sa nestane :-( Je to chyba alebo musím mať niečo vyskúmané, aby som mohla vylepšovať budovy na 4.úroveň? Ďakujem
 

Prílohy

  • Bez názvu11.jpg
    Bez názvu11.jpg
    83,8 KB · Zobrazenia: 70

DeletedUser

Guest
V tomto prípade to podľa môjho názoru mohla byť umiestnená nejaká pripomienka, že je potrebné budovu skúmať. Tiež sa mi stalo niečo podobné a zelené tlačítko nenasvedčovalo že by ešte niečo chýbalo.

Myslím že najvhodnejšie by bolo pridať novú ikonku do riadku s požiadavkami.
 

DeletedUser67

Guest
Ahojte.

Keď daná budova vyžaduje pre rozšírenie výskum tak vás to rovno prepne na strom výskumu. Či že takáto funkcia v hre nechýba.
 

DeletedUser

Guest
Ony keď sú všetci stavitelia zaneprázdnení, tak tam ostáva možnosť "Vylepšiť" zašednutá, nie výskum. Nie je to chyba?
 

DeletedUser4

Guest
Pokiaľ sú všetci stavitelia zaneprázdnení, na danom mieste sa nachádza možnosť ''Pridať staviteľa''. Kliknutím na túto možnosť sa otvorí ''Chatrč staviteľov'', v ktorej je možné kúpiť ďalšieho staviteľa za prémiovú menu - Diamanty.
 

DeletedUser

Guest
V tom prípade sa ospravedlňujem za nesprávnu informáciu. :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore