• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Naozaj musím? Akadémiu neprosím.

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Guest
Vzhľadom na to, že mi všetci, ktorých som sa spýtal, poradili akadémiu NEpostaviť, tak som ju predvídavo NEpostavil. Nič sa v hre odvtedy nezmenilo až na to že...

3b1v5am.jpg


Mám to vnímať tak, že čo hráč postaví či nepostaví nie je predmetom jeho stratégie a teda aj jeho voľby? Ale je to povinnosťou pre každého? V opačnom prípade bude hráč potrestaný odňatím jednej z dvoch série úloh?

Uhmm?
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
povinnost postavit akademiu prisla az z patchom 1.2 vydana 1.4.2016 (nebol to prvy april), pretote vyvojari chcu aby to bola tak dolezita budova ako kasarne alebo hlavna budova, i ked to je zatial v nedohladne
 

DeletedUser

Guest
tak v tom prípade to berem ako trest, pretože tá budova by mi len zavadzala, naozaj mi ju netreba.
 

DeletedUser136

Guest
Nuž, mne sa tiež zdala akadémia ako hlúposť, ktorú nepotrebujem. Nakoniec som ale zistila, že mi pomáha, ak mám problém so zásobami a bonus výpomoci tiež nie je na zahodenie :) A aspoň využijem nepotrebné relikvie!
 

DeletedUser

Guest
Ja mám ale problémy len s miestom :), surovín mám prebytok, rovnako mincí no a zásob nemám prebytok ale nikdy som nemal menej ako 10000. A keď mám tak to dobehnem za hodinu za dve častejším kliknutím. Dostal som 5+5 kúzel za prekonávanie jednotlivých dôb, no tie mám stále v batohu, tiež si ich šetrím na "horšie časy". Možno sa to oplatí naozaj v neskorších dobách, otázka je prečo by mi tam mala akadémia zavadzať už teraz?
 

DeletedUser

Guest
no ono ta prinuti postavit akademiu az v dobe víl zatial ta ju donuti len vyskumat bez toho aby si ju musel postavit a az nasledne ked budes v dobe víl tak bude uloha postav akademiu aspon umna to tak bolo
 

DeletedUser

Guest
Ja som v dobe rastu mágie a ako máš možnosť vidieť z obrázku, tak už teraz ma to "núti", no ja sa nemienim nechať ;)
 

DeletedUser86

Guest
je to cele uplne jednoduche... ad1 hra je v rozvoji, ad2 problem s miestom budes mat dovtedy pokial nebudes zaobstaravat aj rozsirenia za diamanty (neskor na to urcite prides aj sam)... ad3 aj ja som musela tu akademiu postavit... nakoniec sa zisla (kulturny bonus)... a urcite ak sa nieco bude rozvijat tento rok tak je to prave tato budova... chybaju este trpaslicie kuzla a nejaka ta magia vil... takze benefity to skor ci neskor prinesie... nevnimam to vobec tak ze nam vyvojar nieco "nanutil" pretoze ti co prisli po nasadeni akademie do hry ju uz budu vnimat ako nejaku sucast s ktorou sa budu musiet popasovat, kdezto nasa vyhoda bola aspon dobredu mat na nu vyskumane rozsirenia, event. vybojovane skrze provincie, alebo zakupene... takze budme radi ze sme :) zaciatocnici to maju v tomto smere ovela tazsie.... tolko za mna
 

DeletedUser

Guest
Verzia hry je 1.3 ak sa nemýlim, takže alfa aj beta už skončili pred časom. Áno hra je v rozvoji permanentne, od verzie 1.0 by mala byť však takpovediac "plne hrateľná". Čo si myslím že asi aj je, otázkou ale zostáva viacero vecí. Očividne si to vývojár vynútil, keďže tá budova viacej stojí ako prináša, aspoň teda zo začiatku.

Každopádne som nemal zatiaľ potrebu dokupovať nijaké rozšírenia za diamanty. Ak si začnem vypomáhať diamantami pri každom probléme, hra ma prestane skôr či neskôr baviť, preto som rád, že som do takéhoto štádia zatiaľ nedospel.

Okrem iného bolo povedané, že úmyslom nie je hráčov nútiť niečo stavať, ale jednoducho navrhnúť rys hry, tak aby mali záujem sami sa s ním zaoberať. Čo síce napísané znie fajn, ja sám sa na každý taký nový rys teším. No to že má hráč permanentne obmedzené úlohy kvôli nepostaveniu akadémie a túto úlohu má pritom permanentne na očiach, vyvoláva v každom pocit "neúspechu", je to teda opakom toho čo nám bolo povedané, buďme realisti.

Ja by som napríklad nepostavil ani kasárne keby mi niečo nepriniesli na oplátku, a že prinášajú toho celkom dosť. Okrem boju, ktorý je ideálnym spestrením hry, tak aj množstvo výrobných bonusov s tým spojených, nehovoriac o VB, či daľších rozšíreniach parcely.
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Momentalne mame verziu 1.2, 1.3 by mala byt az zajtra, ani alfa ani beta na nu este neskoncila, napriklad verzia 1.2 o ktorej som pisal pred jej prichodom bola opravena len hodinu pred uvedenim na live server a na bete tieto opravy neboli ani testovane, preto tam boli moje obavy. Nakoniec to ako tak stihli i ked mnozstvo chyb ostalo.
 
Naposledy upravené :
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore