• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Náhľad bojiska

DeletedUser278

Guest
Ahojte, určite sa už viacerým stalo, že pri automatickom boji napr. v turnajoch raz prežije viac jednotiek, raz menej a pritom je pri oboch útokoch rovnaké množstvo protivníkov. Za tým sú prekážky.
Preto som mala "malú tvorivú chvíľku" a vytvorila som náhľad bojiska (úplne jednoduchý), ktorý by sa mohol zobrazovať pri výbere vojska, ktoré chceme použiť proti protivníkovi. Podľa toho vieme usúdiť, v ktorej časti mapy sú prekážky (hnedá farba) a správne namodelovať svojich vojakov, aby sa docielilo čo najmenej strát. Využiť sa to dá pri provinciách, pri turnaji a pri oboch typoch boja (manuálny aj automatický).

Čo si o tom myslíte? :) Budem vďačná za každý názor. :)
Screenshot_1.jpg
 

lenni

Lesný duch
Každopádne je to veľmi zaujímavý návrh, nebolo by od veci, keby sa s tým tvorcovia pohrali. Určite by to mnohým pomohlo :)
 

DeletedUser595

Guest
Páči sa mi to :cool:, už som nad tým veľakrát premýšľal, že kvôli tým "hlúpym" prekážkam sa niekedy bezmocne hľadím, ako mi nivočia jednotky.:(
 
Hore