• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Manufaktúry

DeletedUser183

Guest
Ahojte, celkom by ma zaujímalo, koľko máte ktorých manufaktúr, hlavne tí trošku pokročilejší hráči. Ja mám 12 z prvej triedy, 6 z druhej a 3 z tretej. Ď.
 

DeletedUser203

Guest
ahoj ja mam 5(ocel) potom 6(kristal) a 4(elixir) :) a keby ta zaujmalo tak 12 dielni :)
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
minimalne treba mat 40 policok na kazdy typ manufaktury ale kedze velkosti sa menia tak si to mozes podla toho prepocitat, vsetko nad tuto velkost je nadstandard
takze 40 policok tier 1 (drevo alebo mramor alebo zelezo) (4-6 manufaktury)
40 policok na tier 2 (zvytky alebo hodvab alebo krystal) (2-3 manufaktury)
40 policok na tier 3 (drahokamy alebo elixiry alebo prach) (2-3 manufaktury)
toto treba na normalny chod mesta, na svoje upgrady + vyjednavanie v provinciach na mape
 

DeletedUser183

Guest
minimalne treba mat 40 policok na kazdy typ manufaktury ale kedze velkosti sa menia tak si to mozes podla toho prepocitat, vsetko nad tuto velkost je nadstandard
takze 40 policok tier 1 (drevo alebo mramor alebo zelezo) (4-6 manufaktury)
40 policok na tier 2 (zvytky alebo hodvab alebo krystal) (2-3 manufaktury)
40 policok na tier 3 (drahokamy alebo elixiry alebo prach) (2-3 manufaktury)
toto treba na normalny chod mesta, na svoje upgrady + vyjednavanie v provinciach na mape
toto ma celkom zaujalo, ako vieš, že treba 40 políčok? Osobné pozorovanie, alebo bola robená nejaká analýza? Mne by teda 4 manufaktúry mramoru vôbec nestačili, keďže druhú triedu mám hodváb, tak často mením zvitky a krištáľ aj za mramor.
 

Shanigan

Lesný duch
Máš pravdu Elanor, ja mám 8 mramoru ale nestačí , je ho treba veľmi veľa :oops: hodváb mám 4 ale to je zase aj veľa, a drahokamy dva a tiež vyrábajú skôr do zásob. Hm, ale možno je to aj trhom ? Na tom mojom sú hráči čo vyrábajú hodváb a drahokamy, a chýba elixír ,zvitky a často aj kryštál .... takže tie manufaktúry fakt závisia od trhu. takto aspoň za mramor získam tovar čo nevyrábam . Ono asi sú teórie a realita :p
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ja mám 5x drevo, 3x hodváb a 2x prach...
A napríklad s drevom som vždy v prebytku len ho predávam :) ale zase prach mi niekedy nestačí :D
 

DeletedUser91

Guest
Ja mám manufaktúry: 6x oceľ, 4x zvitky, 4x prach...takže nadštandard podľa Donyho;)...ale môžem potvrdiť, že pri správnom obchodovaní najmä v spoločenstve a potom aj na trhu netrpím nedostatkom.
 

Shanigan

Lesný duch
Yanik správne môžeš obchodovať len ak máš s kým :) U nás momentálne vyzerá tak, že hodváb ,prach drahokamy sú nadbytok , chýbajú elixíry, zvitky, kryštál , oceľ,drevo , tieto posledné dva chýbajú permanentne :D mramoru je veľa, ale zase sa doteraz kupoval vo veľkom množstve :) a teraz sa tie zásoby odbúravajú :cool: A mať neposilnené manufaktúry je len plytvaním miesta a zdrojov. Mám jeden kryštál, ale zbúram to čo nevidieť .
takže nejaké rozumné obchodovanie neprichádza do úvahy. A keďže som tam kde som miestne :D tak to ani nevyzerá na zlepšenie. /je len pár takých čo obchodujú a majú to čo nemám aj ja nadbytok /Nebyť cechu, asi by som už tým praštila. Obchodník je na ... khm, som dáma takže som rýchlo prehltla čo som chcela povedať :p Tých 8 manufaktúr na mramor sú ešte málo, občas klesnem so zásobami aj pod 10000 :D závisí to od ponúk na trhu, alebo ako stoja cechoví hráči s výskumom, zlepšovaniami .... no a tí čo majú oceľ a drevo, tiež sú na tom podobne ako ja s mramorom ...
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
je to na zaklade analyzi, hovoril som o posilnenych manufakturach a cim vecsi bonus tym lepsie, neviem ci uz mate 700%
 

Shanigan

Lesný duch
Ja som písala tiež o posilnených :) Mramor mám len na 661 % level 16-18 a používam aj bonus na zlepšenie výroby. Ver mi Dony , závisí to od trhu. Ak sa obchoduje normálne, tak tie analýzy sú v pohode. ale ak je to ako v tejto hre pri hráčoch na hranici mapy, tak je to smola :) /mimo hry, sranda, že pohraničie aj v normále je vždy v nevýhode :D /
 

DeletedUser13

Guest
Ja mám s každého po 4 manufaktúry ako som písal Prvo a treto výrobu mám v pohode ale mám nedostatok Druhovýroby čiže tam mi nestačia ani tie 4 samozrejme mám 19 level a 700% ale nestačí to na provincie a turnaj a nehovorím keď sa rozbehnem z výskumom
 

DeletedUser183

Guest
Mám 700% zo všetkého. Asi dosť bojuješ Dony, ja bojujem len po tri hviezdy turnaju, ďalej vykupujem a provincie tiež vykupujem.
 
Hore