• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Letny slnovrat

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser170

Guest
Dobry den,
letny slnovrat je dobry napad a graficky celkom pekne spraveny, ale serie uloh k slnovratu su obrovsky nepodarok. Uloha pyta urcity pocet (vyrobit tovar, kuzlo, pouzit vedomostne body, vyskumat provincie a pod.), pocitadlo v ulohe je na uplne iny (zvacsa vyssi) pocet a vela uloh nenecha vobec prejst. V spolocenstve sa bavime a kazdy je zaseknuty na nejakej ulohe ktora ho nepusti dalej - napriklad ja mam ulohu vylepsi 4 budovy na uroven 5 alebo vyssie - pocitadlo je na 3. Vylepsil som hlavnu budovu na level 14 - toto vylepsenie bolo akceptovane, no dalsich 7 obytnych budov vylepsenych na uroven 17 je ignorovanych a uloha ma nepusti dalej uz 24 hodin.

Dakujem za odpoved a hlavne riesenie
 

DeletedUser13

Guest
ja som zaseknutí tiež už 48 hodín na úlohe vyrob kúzlo sila zásob 1x vyrobil som ho snáď už 3x a nič sa nestalo !!!!!!!!!
:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

DeletedUser171

Guest
Ja na stavani budov. Hlavne, ze ked najdete chybu, nebojte sa kontaktovat clena timu. Hm a ako, ked nikto neodpoveda. Ten Joxo tu uz mesiac nebol, posledne 11.7.2016 a to je dnes presne mesiac.
 

DeletedUser136

Guest
tak toto je už trocha moc... to sa fakt nedá opraviť tie chyby???
upload_2016-8-11_15-47-52.png
 

hajka

Šepkajúci golem
Na úlohe s relikviami som tiež dlhšie stála počty nesedeli a stálo to veľa,lebo bojovníkov mám slabých ....tak dosť náročné pre začiatočníkov..
 

hajka

Šepkajúci golem
a zasa je tam chyba vycvič 100 napísané a vedľa toho 0/400....zasa ich je viac určite to bude zas 400jednotiek
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore