• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Opravená chyba Kulturny bonus

DeletedUser208

Guest
Ahoj Kiwa, prosim ta, neviem ci je to chyba, alebo to robi len mne, ale ked mi niekto klikne kulturu, musim zakazdym refresnut hru, aby by pripocitalo kulutrny bonus, tim padom ak si to nevsimnem pol dna, a hra bezi aj ked nesedim rpi PC tak hraci klikaju ale ja z toho nemam nic, a kym sa zdohadam je po bonuse :-//
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ahoj, bohužiaľ to je časť chyby, ktorá sa týka susedskej výpomoci. Naši technici na tom pracujú, žiaľ ja Vám pomôcť neviem.
 

axa11

Lesný duch
No doteraz mi to nerobilo. oddnes mi to robí ak som na hre, tak ak niekto nahodí výpomoc na kultúrnu budovu tak ništ sa neudeje musím reštart hry no to sa mi moc nelúbi toto hruuuza.
No občas sa stane ,že sa niečo udeje tuším to bude počasím vonku :D:D:D Doplnenie : spravilo to aj pri výpomoci na staviteľov tak neviem dodnes mi to naozaj nerobilo oddnes to robí samé divy a nemám chuť neustále reštartovať hru alebo pozerať či sa výpomoc ujala alebo nie.
 
Naposledy upravené :

axa11

Lesný duch
No dnes som zistil ,že tato chyba stále je niekedy výpomoc naskočí niekedy treba reštart.
 

axa11

Lesný duch
Ok pokusim sa aj ked mi to pripadá zložité trocha ale momentálne mi nenaskočila výpomoc na stavitela dvakrát za sebou musel som reštart.
 

axa11

Lesný duch
Verzia hry: 1.25.2
Herný svet: Arendyll
Prehliadač a jeho verzia: Opera 43.0.2442.1144
Verzia Flash Playeru: 25.0.0.127
Operačný systém: Windows 8
Rozlíšenie obrazovky: 1280 x 1024
Meno (vaša herná prezývka) účtu: axa11
Herná rasa: Ľudia

Aký častý je výskyt chyby (ako často sa opakuje): Občas

Názov úlohy: Výpomoc od hráčov

Aktuálny stav: Najviac sa to prejavuje u staviteľa ale občas aj pri kultúre pri výpomoci od hračov .

Očakávaný stav: Po výpomoci občas nenaskočí výpomoc na budove stavitela alebo kultúry aj ked
príde správa o výpomoci a je potrebný reštart hry

Kroky, ktoré vedú k danej chybe:

Screen (obrázok) chyby:


Tak neviem či som to dobre vyplnil snád no.
 

DeletedUser234

Guest
pridávam sa aj ja, dnes mi dvaja klikli na jazierko (keďže ich mám len 3) a "ručička" a tým pádom aj bonus bol len na jednom. keď som znova načítal stránku tak to už bolo ok ale to znamená že kým nerefresnem stránku tak prichádzam o bonus????
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Tento bug bude s najväčšou pravdepodobnosťou vyriešený až pri aktualizácii na 1.26.
 
Hore