• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Kult Fenixa

srelkaa

Mlčanlivý mních
mne v tejto hre prestali prichádzat herne udalosti.už dva dni mi chodia udalosti, len raz za 24 hodin..dakujem
 

DeletedUser808

Guest
aj mne od rána ponúka už len dennú úlohu... :( čo je podľa mňa poriadna somarina. Akože ako by mohlo byť reálne získať tretiu hlavnú odmenu ak mi ostala len možnosť denných úloh ??? To sa nedá. Takže toto je absolútna hovadina :mad:
 

DeletedUser

Guest
aj mne od rána ponúka už len dennú úlohu... :( čo je podľa mňa poriadna somarina. Akože ako by mohlo byť reálne získať tretiu hlavnú odmenu ak mi ostala len možnosť denných úloh ??? To sa nedá. Takže toto je absolútna hovadina :mad:
Nie je somarina, že ponúka len denné úlohy. Vždy to tak bolo, že si mal určitý počet hlavných úloch a keď si ich všetky spravil, tak ti už nemalo aké dávať a zostali len denné... Nikde nie je napísané, že je reálne získať 3. hlavnú odmenu, vždy to tak bolo, že keď si ju chcel získať, tak si si musel kúpiť diamanty alebo mať veľké šťastie pri otváraní vajec/otvárať ich len keď je dvojnásobok ;)
 
Hore