• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Kerberos II 10 hodín výcvik ?

MajaR

Lesný duch
Zdravím, myslím že je chyba že v novom cvičisku sa cvičí kerberos II vyše 10 hodín.
 

Prílohy

  • kerberos.png
    kerberos.png
    143,9 KB · Zobrazenia: 64

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
nieje to chyba, v nasledujucom update budes moct upgradnut tuto budovu a ta drasticky zredukuje cas vycviku
 

MajaR

Lesný duch
ja som už upgradovala na 4. úroveň. Všetko ostatné sa cvičí okolo 1 hodiny a toto 10 ? to nemôže byť tak.
A ak to nie je chyba tak nemá absolútne význam cvičiť ich. Všetko ostatné 1,5 hodiny a kerberosy zaberú pol dňa ?
 
Naposledy upravené :

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
oplati sa to cez noc alebo den ked nieje clovek pri pc dlhsie, dalsi upgrade bude 5-8, tam sa to zrychli
 

MajaR

Lesný duch
Včelí jazdec za 1 hod a 10 min mám 288, majú 171 životov, vyskúšala som ich, sú ako psy, dobrí na strelcov. Za noc (5 slotov ) ich budem mať 1440. Psov budem mať za 10 hodín len 575 a majú len 90 životov. Takže sa to podľa mňa vôbec neoplatí. Je to veľká škoda ak psov umyselne takto spomalili. Ja stále dúfam že je to len nejaká chyba. Ak nie, tak ich rozhodne nebudem trenovať.
Ale ďakujem za názor aj odpoveď
 

DeletedUser67

Guest
Ahoj MajaR.

Pozri si prosím ťa koľko trvá výcvik jednej jednotky. Ak tam bude nejaké nezmyselné číslo tak to ohlás na Hernú podporu. Viacej ti pomôcť neviem.

S pozdravom Darhal.
 

MajaR

Lesný duch
Výcvik jednej jednotky je 1,05 minút. Takže tých vyše 500 za 10 hodín sedí. Nebudem ich za takýchto podmienok cvičiť. je to obrovský nepomer k ostatným jednotkám. Zbytočná budova.
 

ap25

Neumlčatelný kňaz
4.tá úroveň určite nebude konečná ako píše Dony. Preto slovné spojenie "Zbytočná budova" je trosku prehnané. V budove sa budú dať cvičiť okrem Kerbera ďalšie 3 nové bojové jednotky, ktoré sa momentálne pripravujú.
 

MajaR

Lesný duch
momentálne ak výcvik kerberosa trvá 10 hodín a je na úrovni jednotky ktorá sa cvičí jednu hodinu je určite zbytočná. Mám ju, ale zaberá miesto. Je zaujímavé že sa nikto nezamýšľa okrem mňa nad tým či je to chyba a ak nie tak prečo ho takto pokazili. Už ma to netrápi lebo sú tam iné jednotky ktoré ho nahradia. Mne sa zatiaľ bojovať dá, aj keď pomalšie ale ide to. Viac ma to netrápi. Ďakujem za odpoveď či je to chyba alebo nie :(

...no a k budúcnosti, ak upravia naspäť kerberosa na 1 hodinu, alebo aspoň desaťnásobia jeho silu, tak budem v nej cvičiť. (v čo ale neverím )
 
Naposledy upravené :
Hore