• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Ostatné Kapacita zásobníka na rozbité úlomky rún

Ezran

Ukecaný paladin
Ano kto sleduje česke forum vie že to tam bolo. No nechcelo sa mi zakladať herny účet na ktory nikdy nepôjdem len preto aby som im tam mohol prispieť (škoda že inak sa tam neda registrovať) a snad ked rovnaky napad posunie viac krajin bude to mať večšiu váhu.
Spoluhráči od susedov mali nápady ako že uplne zrušiť ten limit, alebo zvýšiť limit na 90, prípadne možnosť zmeniť naspeť na celú runu (na čo podľa mňa nepristúpia).
Tak ja ešte dodám že by mohli pridať do akadémie recept, pracovné meno : vrecko s rozbitými úlomkami; stálo by 10 úlomkov + katalizátor alebo kúzla, a vytvorilo by instantu do inventára ktoru ked použiješ pridá ti 10 rún, stým že ak máš zásobník plný tak takýto recept by mal vysokú prioritu v akadémii, že pri najbližšej zmenam tam určite bude.

Prípadne eventovú budovu kde by sa takáto instanta vyrábala ( s cenou výroby 10 úlomkov), do levelu 5 - 5 ulomková, lvl 10 - 10 ulomkova instanta.

Čo vy na to?
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ahoj, čo sa týka limitu rún, tak sa pracuje s rôznymi nápadmi ako využívať tieto úlomky. Ale každým nápadom nám to môže viac pomôcť
 
Hore