• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Ostatné Informácie o špeciálnych budovách

Exci

Šepkajúci golem
Bolo by dobré zakomponovať možnosť k nahliadnutiu výskumu a informácii o povyšení budovy v akadémii mágie.... napríklad, je možnosť vyrobiť mudrého goléma a neviem čo my bude dávať ak ho vyvyniem do 10 levelu.... ani vo WIKI to nieje a ani v hre...
 

Exci

Šepkajúci golem
Ahoj , info k všetkým budovám nájdeš tu:
Hmm túto stránku poznám, je ich tam dosť ale nové eventové odmenové budovy tam niesu a nieje tam celá informácia o vylepšení od 1 -10 čiže ak si vyrobím Slávnostný májový strom čo mi bude dávať po prvom povýšeni, po druhom .... až po desiatom.... teraz mám 3 povyšovacie kamene a neviem či isť do toho či nie.... to je príklad, lebo tých budov je viac a po tomto upgrade tam pribudli aj rôzne ako mala izba, morská panna v lastúre...a pod. Vieš stačilo by tam pridať male i čo používajú pri iných budovách a zobraziť celý ten strom ako si ho vieš pozrieť, keď tu budovu máš.... ak sa to dá v inventári kúziel malo by sa to dať aj tu.... či
 

Dagmarka

Lesný duch
Hmm túto stránku poznám, je ich tam dosť ale nové eventové odmenové budovy tam niesu a nieje tam celá informácia o vylepšení od 1 -10 čiže ak si vyrobím Slávnostný májový strom čo mi bude dávať po prvom povýšeni, po druhom .... až po desiatom.... teraz mám 3 povyšovacie kamene a neviem či isť do toho či nie.... to je príklad, lebo tých budov je viac a po tomto upgrade tam pribudli aj rôzne ako mala izba, morská panna v lastúre...a pod. Vieš stačilo by tam pridať male i čo používajú pri iných budovách a zobraziť celý ten strom ako si ho vieš pozrieť, keď tu budovu máš.... ak sa to dá v inventári kúziel malo by sa to dať aj tu.... či
dávam sem rozvinuteľné budovy už dosť dlho , tak tu nájdeš asi aj Májový strom....a nie je dôležité až čo dávajú budovy po full vylepšení? až vtedy sa prejaví ich prínos, alebo aj nie.. nie po čiastkovom vylepšení...za seba, pokiaľ nemám 9 vylepšení, nestaviam... škoda miesta.. :))
 

manocska

Neumlčatelný kňaz
Pokiaľ už máš danú budovu (napr. Slávnostný májový strom) tak si v Inventári klikni na to malé "i" v pravom hornom rohu danej budovy.
V nasledujúcom okne znovy klikni na to malé "i".
Dostaneš okno v ktorom môžeš danú budovu posúvať vpravo, až prídeš na 10. úroveň a tam ukážeš na danú úroveň a vidíš prínos danej budovy. Viď obrázky.

1.jpg 2.jpg 3.jpg
 

Exci

Šepkajúci golem
Pokiaľ už máš danú budovu (napr. Slávnostný májový strom) tak si v Inventári klikni na to malé "i" v pravom hornom rohu danej budovy.
V nasledujúcom okne znovy klikni na to malé "i".
Dostaneš okno v ktorom môžeš danú budovu posúvať vpravo, až prídeš na 10. úroveň a tam ukážeš na danú úroveň a vidíš prínos danej budovy. Viď obrázky.

Zobraziť prílohu 3781 Zobraziť prílohu 3782 Zobraziť prílohu 3783
Toto všetko je jasné ja sa bavím o akadémii mágov.... ak chcem info o budovách či priamo vo výrobe alebo v truhlici.... tam nevieš zistiť čo dáva a vyrobiť ju len preto aby som zistil čo vlastne dáva je drahý špás.... čiže to "i" by bodlo aj tu... na tieto budovy....
 

Exci

Šepkajúci golem
dávam sem rozvinuteľné budovy už dosť dlho , tak tu nájdeš asi aj Májový strom....a nie je dôležité až čo dávajú budovy po full vylepšení? až vtedy sa prejaví ich prínos, alebo aj nie.. nie po čiastkovom vylepšení...za seba, pokiaľ nemám 9 vylepšení, nestaviam... škoda miesta.. :))
Darmarka... ta stranka je super... ano je tam aj majový strom ale presne to mi tam chýba... ten strom vylepšení... a dakde umiestniť aj obrázok budovy.... niesom až tak zdolný vtom jazyku vrahov - anglištine... čiže niekedy nájsť spravnu budovu mi trva dlhšie...
 

Eilean

Neumlčatelný kňaz
....a nie je dôležité až čo dávajú budovy po full vylepšení? až vtedy sa prejaví ich prínos, alebo aj nie.. nie po čiastkovom vylepšení...za seba, pokiaľ nemám 9 vylepšení, nestaviam... škoda miesta.. :))
Ako sa to vezme. Takmer rok som musel kŕmiť Ľadového maca na L1, pretože medvedie artefakty neexistovali a bez neho bolo takmer nemožné častejšie zvládnuť šieste kolo turnaja.
Dodnes mi tri artefakty chýbajú.
 
Hore