• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Hlavná budova ľudí

  • Zakladateľ témy DeletedUser210
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser210

Guest
Vo virtuálnej realite je možné všetko,
jedinou prekážkou je jej tvorca.

Elvenar je pekná, zaujímavá, hráčsky prívetivá hra. Som dosť prieberčivá a hrám iba hry, ktoré ma zaujmú... v prvom rade grafikou. To ale znamená, že si hru vychutnávam nielen napĺňaním jej cieľa a plnením úloh, ale snorím a vychutnávam si aj to čo na mňa iba čaká. Pri týchto potulkách a samozrejme aj v mojom meste som našla niekoľko nedostatkov, ktoré ma vyrušujú.
V prvom rade je to hnusná staničná budova, ktorú označujú ako "hlavnú budovu". Hrám za ľudí a vždy keď ju vidím je mi zle. Ako vyzerá hlavná budova elfov je v poriadku, pretože elfovia svoje hlavné budovy takto stavali. Ľudia však nie.
Najstaršie obytné veže ľudí, ktoré v prípade potreby mohli slúžiť aj ako útočiskové veže, ktoré boli poslednou líniou obrany hradu sa volali "nebojsa" (donžon, donjon). K nim postupom doby pribúdali ďalšie hospodárske, obranné a obytné objekty. Celý hradný areál bol obkolesený najprv kolovou, neskôr kamennou hradbou s vežami a baštami.

xljjte.jpg

Vývoj hradu ľudí.

33mvlhx.jpg

Ako by to mohlo vyzerať v hre.

Za môjho krátkeho pobytu v Elvenare som si všimla, že vzhľad viacerých budov sa zmenil. Nedalo by sa niečo urobiť aj s tou nešťastnou hlavnou budovou ľudí?
 

DeletedUser21

Guest
Súhlasím s tým, že budova vpravo vyzerá viac ako budova ktorú stavali ľudia, ale graficky sa mi do tejto hry nehodí. Ide stále o fantasy hru, tá budova by sa skôr hodila do nejakej realistickej stavebnej hry. Súčasnú grafiku hlavnej budovy by som ponechal. ;)
 

DeletedUser210

Guest
iDavis jasné, že to nie sú návrhy ale len vyjadrenie nespokojnosti so súčasným grafickým prevedením hlavnej budovy. Pokiaľ by ho akceptovali musí to vygrafičiť ich grafik. A k tomu, že je to fantasy, u trjazlíkov, trolov a elfov môže fantázia pracovať naplno ale u ľudí musí rešpektovať, i keď nie úplne, realitu. Ludia z troma rukami nie sú ľudia, nemôžu znášať vajcia a žiť pod vodou bez zdroja kyslíku.
 

Shanigan

Lesný duch
No zaujímavý nápad Gurda , asi ide skôr o rôzne spôsoby videnia . Ten tvoj návrh hradu nie je zlý, ale ani mne by nesedel. To čo je teraz sa mi celkom páči ... myslím farebne pekne ladí s mojou predstavou mesta ľudí vedľa mesta elfov. Ten tvoj hrad je veľmi materialistický, zapadá do predstavy o hrade ,kde nie je miesto pre fantáziu , iba pre tvrdý život.
Ale bolo by zaujímavé keby aj ostatní vyjadrili svoj názor na to :) Takže moji milí hurá písať písať :D
 

MajaR

Lesný duch
Súhlasím s iDavis-om. Hlavná budova ľudí sa hodí s ostatnými budovami ľudí. Ak by sa zmenila tak by sa museli všetky budovy graficky meniť. Ak to kreslí jeden človek, je to proste jeho kresba, jedna línia...podľa skúseností z iných hier viem že časom aj tak budú vylepšovať grafiku, budovy, ...príde to samé, určite nezaváži pár nápadov z nášho fóra. Až bude hra populárnejšia a bude mať viac hráčov (aj platiacich ) , začnú ju vylepšovať, pridávať do odmien diamanty a podobne.
 

DeletedUser210

Guest
Majka so všetkými výhradami súhlasím a nechcem suplovať dobre plateného grafika, ktorý však pravdepodobne nikdy nevidel hrad, zámok alebo kaštieľ. Tak tam fukol budovu železničnej stanice z rozčapenou ženskou s vchodom pre zamestnancov medzi nohami a hlavou ako z filmua SAW, to ma ruší. Keď to nemá byť zámok mal si vygúgliť radnicu (rathaus) a inšpirovať sa z reálu.

n52df8.jpg
 

axa11

Lesný duch
No jeden je fakt ,že tá budova vyzerá strašne a nezapadá podľa mňa do mesta vôbec.Vyzerá ako železničná stanica s čias keď vozne ťahali kone.
 

DeletedUser13

Guest
Síce nehrám za ľudí ale mne na tej budove nepríde nič divné a zapadá do celku ľudí čiže by som na nej nič nemenil.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore