• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Guvernér+správcovia

Ste za takýto návrh?


  • Celkový počet hlasujúcich
    10

Elvenar

Neumlčatelný kňaz
Ahoj mám taký návrh na zaradenie do hry guvernéra hlavnej budovy+ správcou starovekých divou a snád aj velitela v kasárnach.Vyzeralo by to približne tak,že guvernér mesta alebo hl.b.,spravca st.d. a velitel kasární by mal určité dovednosti ktoré by sa dali vylepšovat upgradovat,levlovat do výšky urovne budou v ktorích su a pre každu budovu by mohol byt jeden ktorí by zvyšoval percentuálne bonus danej budovy.Každý level spravcu, guvernéra,velitela by vyžadoval určité relikvie,mince,surky,tovar podla výšky levlu.Teda prvá uroven by bola jeho zaobstaranie čo by bolo drahžšie ako je druha uroven ktorá by si vyžadovala xy surovín+mincí,tretí level xy suriek+mincí+tovar a takto by sa navyšovaly výdaje+ by pribudali dalšie požiadavky ako relikvie,na navýšenie urovní.Guvernér mesta by navyšoval kapacitu,zisk mincí,surovín z dielní,velitel by urychloval napr. vícvik jednotiek na vyžšom levli by mohol pridávat+nejakéto percentíčko utoku,obrany a spravcovia divou by mali tiež niečo.Podla mna to je dobrý napad ktorí by som privítal velmi rád.A čo si o tom myslíte ostatný?
 

DeletedUser13

Guest
A to chceš s toho spraviť grepolis a divoké kmene ? :D
A neviem či si čítal ale Divy sa prerábajú žiže to určite nič takéto nevznikne a ani nič na Hl Budovu nevznikne nakoľko divy budú závisieť aj od Stupňa Hl Budovy.
 

Elvenar

Neumlčatelný kňaz
Keby som chcel z toho spravit vyžšie spomenuté hry tak hrám tie.Nieviem prečo stalé prirovnávaš niečo k iným hrám a tak isto neviem prečo by tu nemohol byt guvernér,správcovia a velitel,lebo je to aj v iných hrách?Tak nestavajme teda domy kasarne staroveké divy ved to su tiež veci podobné v iných hrách.Je to myslené aj na lepšie využitie relikvií a celkovo skvalitnenie hry.Apropo toho smailíka si si mohol ako odpustit neviem čo ti tam može byt na tom také smiešne.To že,divom sa budu dat navyšovat urovne len do vyšky lvl hl.b. to ti smiešne nepríde?Ak sa niekto nahodou rozhodne sa niekde pozastavit,alebo nebude mat nejak čas na napredovanie vo výzkume z časového dovodu,tak body výzkumu može dávat tebe do divou nie?
 

DeletedUser13

Guest
Ja som napísal iba odôvodnenie prečo to do hry nepridajú a to ti podla mňa napíše aj sám CM kiwa.
To je všetko k tomuto.
 

Elvenar

Neumlčatelný kňaz
No to je ale škoda,že to je všetko od teba,ked sa vrátim k tvojmu prvemu príspevku a hlavne prvej vete.Neviem čo sa bude presne prerabat a ako,ale stale vidím miesto prečo by to nemohlo íst na prebratie vyžšie,je to navrh hodný na premyslenie upravenie a naslednej implementacie.Nevidel by som v tom taký problém niečo také vytvorit,samozrejme nevidím do ich plánov čo maju ako za lubom,no snad sa vyjadria aj ostatný akí maju nazor.
 

Elvenar

Neumlčatelný kňaz
Tak isto by to malo plusy v tomu ako sa tu stretávame zo silnejším odporom v dobývaní provincií a aj ked su už nejaké divy ktoré zosiluju utok pridavaju body života tak to bude stale malo.Nejde mi zase o to aby sme prešli provincu s takmer nulovímy stratamy ako na začiatku,to už asi nebude,ale by to mohlo viest k dalšiemu vylepšeniu aj dobuducna čo sa týka vývoja/rozvoja hry ako takej a vývojarý nebudu donekonečna každých pár mesiacou výmyšlat dalšie doby,aby sa nefrflalo že sa už nejak dlho stagnuje,bolo by to aj plus pre hračou,že by si trochu "oddýchly" vo výzkume teda kto by nechcel napredovat že ano a to čo navrhujem tak na vyžších levloch dalšia uroven by nebola len tak za hubičku ved by to bolo tak "prelomové" ako ked sa zaviedli divy.Naozaj to stojí za premyslenie.Casom možu príst aj také podobné veci ako su turnaje,ale bolo by to možno raz za mesiac a bolo by to nielen o tom kolko maš army ale aj o tom akých maš "správcov" atd..Niečo také prišlo vhod mat,ked sa pozrieš aj teraz na tie turnaje alebo provincie tak sa dá povedat že je to už celkom tažké a niektorím subojom sa radšej vyhneš/me zakupením,ale to už zase nechcem rozpytvavat.
 

Shanigan

Lesný duch
Nechápem načo by bol guvernér, či správcovia divov ? A hlavný veliteľ ? Ja som spokojná s tým ako to je . Keď bojujem som hlavný veliteľ JA , v meste som guvernérom JA a JA určujem ktoré divy postavím, ktoré nie , ktoré vylepším, ktoré nie ...nechcem nejakú konkurenciu :p Že si nedávam nejaké percentá ? No nechýba mi to, pravdu povediac mám dosť starostí aby som našla priestor vždy na nové budovy, zaistila obyvateľov ..... a mám dosť starostí s tým, keď neviem vylepšiť hlavnú budovu a mince či náradie mám nadbytok , a obchodník je taký pahltník . a ešte niečo dosť chýb je už teraz v hre, a tí čo nemáme špičkové notebooky prispôsobené len na hru máme občas problém s doterajšími vylepšeniami.....
 

DeletedUser13

Guest
Nechápem načo by bol guvernér, či správcovia divov ? A hlavný veliteľ ? Ja som spokojná s tým ako to je . Keď bojujem som hlavný veliteľ JA , v meste som guvernérom JA a JA určujem ktoré divy postavím, ktoré nie , ktoré vylepším, ktoré nie ...nechcem nejakú konkurenciu :p Že si nedávam nejaké percentá ? No nechýba mi to
Plne súhlasím s týmto :)
 

Elvenar

Neumlčatelný kňaz
Shanigan,TY si divy postavit nemusiš,ked nechceš ako každý,to nieje novinka,TY ak si postavíš div tak bude na TEBE či si toho "správcu" vyberieš,alebo zadáš,TY sa rozhodneš či mu zvýšiš level.Hlavný šéf budeš VžDY len TY.Konkurencia na post generalneho nieje :) Mi to príde ako keby si si to letmo prečítala,ked to nechapeš,na čo by bol guverner,spravcovia,velitel,prínašali by výhody,určitý "benefit" a aj radost,potešenie možno z toho že si si niečo vylepšila,tak napriklad by si mala div na5 alebo 10 urovni a na dalšiu potrebuješ už čo to bodov a taký spravca v tom dive by ti mohol dat to čo ti dá čo dalšia uroven divu.Može ti navyšovat obyvatelstvo,utok atd atd.Pre každý div by bol spravca.
 
Naposledy upravené :

Shanigan

Lesný duch
Elvenar , sprav na začiatku anketu budeš mať aj štatistiku áno, alebo nie . Každý máme nejaké priority ,každý vidíme veci inak. Ja som svoje napísala a neviem prečo by som si ten názor mala obhajovať. Ale stojím si za tým, takže ďalšie vysvetlenie alebo nátlak nič nezmôžu. Dvaja sme sa už vyjadrili, počkaj kým sa vyjadria aj ostatní ktorí budú chcieť :)
 

Elvenar

Neumlčatelný kňaz
Ja nerobím nátlak,ani názor nikomu nemienim menit,len som to tu musel viac ozrejmit o čo by presnejšie šlo.Pridal som aj anketu aby to bolo na mieste,ale ide to aj bez si myslím.
 

Elvenar

Neumlčatelný kňaz
axa ked to rozpisovat nechceš nemusíš,mohol si dat iba nie v ankete.Snad je spravne urobená.
 

ap25

Neumlčatelný kňaz
Ahoj mám taký návrh na zaradenie do hry guvernéra hlavnej budovy+ správcou starovekých divou a snád aj velitela v kasárnach.Vyzeralo by to približne tak,že guvernér mesta alebo hl.b.,spravca st.d. a velitel kasární by mal určité dovednosti ktoré by sa dali vylepšovat upgradovat,levlovat do výšky urovne budou v ktorích su a pre každu budovu by mohol byt jeden ktorí by zvyšoval percentuálne bonus danej budovy.Každý level spravcu, guvernéra,velitela by vyžadoval určité relikvie,mince,surky,tovar podla výšky levlu.Teda prvá uroven by bola jeho zaobstaranie čo by bolo drahžšie ako je druha uroven ktorá by si vyžadovala xy surovín+mincí,tretí level xy suriek+mincí+tovar a takto by sa navyšovaly výdaje+ by pribudali dalšie požiadavky ako relikvie,na navýšenie urovní.Guvernér mesta by navyšoval kapacitu,zisk mincí,surovín z dielní,velitel by urychloval napr. vícvik jednotiek na vyžšom levli by mohol pridávat+nejakéto percentíčko utoku,obrany a spravcovia divou by mali tiež niečo.Podla mna to je dobrý napad ktorí by som privítal velmi rád.A čo si o tom myslíte ostatný?

Elvenar,
Asi velmi nerozumiem, nakolko som Grepolis/Divoke kmene nehral. Snazim sa pochopit v com sa nachadza pridana hodnota tejto funkcionality. Navysovanie kapacity minci, zasob sa uz teraz da prostrednictvom zvysovania urovne hlavnej budovy. Taktiez vylepsovanie utoku/obrany je mozne cez zvysovanie urovne niektorych starovekych divov. Urychlovanie vyroby/kapacity jednotiek, je mozne stavanim zbrojnic/vylepsovanim divov/vylepsovanim vojenskych budov, atd... Kazdopadne je to napad a zahlasoval som v ankete ;).
 

Elvenar

Neumlčatelný kňaz
ap25 v niektorích hrách maš tiež guvernerov alebo správcov z ktorích maš na výber a každý ma nejaké atributy.Tu to mám na mysli tak,podobne že pre každý div,alebo hl.b. kasáren by bol jeden ktoré ho by si si mohol no nemusel zakupit/zaplatit nemyslím za diamanty,ale kto by niečo také nechcel už keby to v hre bolo keby z toho mohol profitovat.Spomenul si navyšovanie kapacity mincí atd.,ja mam na mysli aj zvýšený zisk mincí,kladiviek,tovaru,ale to je zbytočne podotkýnat,ked všetko nam stale niečo pridava.To viem sám,ale bolo by to dalšie plus,to ako keby som sa chcel "rozčulovat" že na čo pridaly divy ked nemam poriadne kde staviat a produkciu tovaru mi navyšuju ešte ktomu relikvie asi tak nejak.A vo finale je vždy na každom kto si čo postavý ako aj to či by sa pre nejaký takýto noví "produkt" rozhodol.Inak neviem či mame nejak taký div,alebo niečo čoby zvyšovalo aj obranu.Každé mesto ved ma nejaku správu mesta apod. bolo by to aj také trochu oživenie,no kto chce kopat palicou nech sa natlče.:)
 
Naposledy upravené :

Elvenar

Neumlčatelný kňaz
Po tejto novej aktualízácií teda čumím o kolko sa navýšil nabor jednotiek a pod.,až pomaly by som to tu požiadal o uzamknutie,no stále vidím priestor pre pridanie týchto "osob" v návrhu.
 
Hore