• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

*** Good Fighters ***

DeletedUser204

Guest
Hľadáme nielen nových hráčov ale aj spoločenstvo s ktorým by sme uzavreli alianciu.
otázky píšte priamo na mňa v hre.

King of Elven
 

DeletedUser204

Guest
Hľadáme nielen nových hráčov ale aj spoločenstvo s ktorým by sme uzavreli alianciu.
otázky píšte priamo na mňa v hre.

King of Elven
Ahojte,

dnes sme založili spolok The Best Fighters do ktorého prešli všetci hráči z Good Fighters okrem našej dôležitej kolegyne Marietky, ktorá od tejto chvíle bude vychovávať nových členov pre hlavný spolok.
Všetci hráči, ktorí doterz nedosiahli úroveň 35.000 bodov môžu od teraz vstupovať do spolku Good Fighters
 

DeletedUser204

Guest
Tešíme sa že naše spolky rastú už sa k nám pridávajú rozbehnutí hráči ktorí chcú spoznať partiu veselých ľudí.
Záujem o vstup do oboch spolkov kontaktujte:
The Best Fighters - veliteľ: king of elven
Good Fighters - veliteľ: Marieta
Prajem všetkým pekný deň
 

DeletedUser204

Guest
Ahojte aktívní hráči,
potvrdzujem posledné 3 voľné miesta...
Aktuálne v turnaji sú zapojení všetci hráči a aj kd mnohí z nás majú pracovné povinnosti vzájomná motivácia každý deˇb je základom spolupráce.
Detaily v profile spoločenstva
KoE
 

DeletedUser204

Guest
Ahojte,
uvolnili sa ďalšie miesta pre nových členov The Best fighters nakoľko sme zreorganozovali našu farmu a aj hlavný spolok. Ideálne pokiaľ nový hráč má viac ako 40.000bodov
Pokiaľ si denne v Elvenari a chceš aby ťa všetci spoluhráči denne motivovali tak sa hlas u mňa.

Pekný predlžený víkend prajem
 

DeletedUser204

Guest
Ahojte,

trošku to trvalo ale sme už plní takže od teraz berieme nových hráčov pokiaľ budú mať viac bodov ako posledný z nás a aj ten posledný hráč s ktrým sa dohodneme na odchode stále ostáva v našom teame
 

DeletedUser204

Guest
čauko,

v spolku The Best Fighters máme voľné miesto. Nový kolega by mal mat aspoň 70K bodov a byť denne aktívný..
 
Hore