• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Globální chat

Chceli by ste lokálny a globálny chat ?

  • Áno

  • Nie


Výsledky sú viditeľné až po hlasovaní.
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Guest
Dost mi v této hře chybí možnost komunikovat s ostatními hráči a to bez ohledu na to z jakého jsou společenství. Tu je možnost komunikovat jen buď se spolu členy ve společenství a nebo jen nahodile někomu poslat zprávu. Cítím se díky tomu ve hře dost izolovaná a také se pak dost často ve hře nudím protože nemám jak vyplnit čekací dobu, než se mi vosjsko vycvičí a výroba vyrobí. Také by se i lépe sháněli noví členi do společenstev, pokud by tu byla možnost globálního chatu. No výhod globálního chatu je o mnoho více. Bylo by tedy možné, takový chat do hry přidat?
 

DeletedUser67

Guest
Ahoj Amaltea.

Globálny chat sa v hre nemôže spraviť hneď z niekoľkých dôvodov. Tie najhlavnejšie sú že by bol ten chat neskutočne spamovaný a to by následne zaťažovalo server.

S pozdravom,
Váš tím hry Elvenar
 

DeletedUser

Guest
no a co len serverovi chat na inich hrach ako FoE odo inogemu uz funguje a je to uplne v pohode
 

DeletedUser

Guest
Darhale, díky za odpověď:) Nicméně si myslím že aspoň nějaká podobná alternativa by šla dát do provozu. Co třeba aspoň chat objevených sousedů? A nebo možnost získávat přátele jako na foe a s těmi mít pak možnost chatovat? Myslím že by se nějaká alternativa našla.
 

DeletedUser67

Guest
Ahoj Amaltea.

Určite by sa nejaká varianta našla no o tom ja bohužiaľ nerozhodujem. No môžem tvoj návrh posunúť ďalej.
 

DeletedUser67

Guest
Ahoj Protokol.

Nie som si istý že či tam je nejaký serverový chat. Bol som sa pozrieť no našiel som maximálne spolkový. Pokiaľ sa mýlim tak ma oprav. :)
 

DeletedUser

Guest
Ahoj Protokol.

Nie som si istý že či tam je nejaký serverový chat. Bol som sa pozrieť no našiel som maximálne spolkový. Pokiaľ sa mýlim tak ma oprav. :)
-------------------------------------
Doufám že nevadí že odpovím já. Ano mýlíš se. Na foe je chat jak sousedský, tak spolkový a také globální chat. Takže jsou tam rovnou 3 druhy chatu a opravdu to žádné problémy systému nedělá a lidi nespamují ale seznamují se tam a baví se. A když to jde tam tak proč by to nemělo jít i zde? Však tato hra má být hlavně i o vzájemné komunikaci. Já foe hraju už bez mála dva roky a právě díky těm chatovým možnostem má ta hra grády. Tato by ji mohla i překonat, kdyby jen nebyla tak okleštěná v tak zásadních věcech jako je komunikace a možnost se spolu členy ve spolku na něčem společně usilovat a spolupracovat. Spolu členové si vlastně mohou jen vyměnovat své zboží, vypomáhat si motivováním a občas i pokecat. To je opravdu hodně omezené. Vím že tato hra se zatím jen pořádně rozjíždí a tak ty nedostatky i chápu. Ono všechno nejde hned, ale pravdou je že slovo nelze, je také velmi neadekvátní. Všechno jde, jen se musí chtít. :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Guest
Ahoj Amaltea.

Určite by sa nejaká varianta našla no o tom ja bohužiaľ nerozhodujem. No môžem tvoj návrh posunúť ďalej.
-----------------------------------------
Ano to já vím:) Vím že jsi jen prostředník mezi hráči a mezi těmi co rozhodují. :-D
 

DeletedUser67

Guest
Ahoj Amaltea.

Tak teda pokiaľ funguje taký chat na FOE tak si myslím že je otázkou času kedy aj sem niečo také pridajú. Dovolím si tu spraviť anketu.
 

DeletedUser

Guest
no len dodam hra uz funguje viac ako rok tak uz neni v zaciatku ale uz plnohodnotna ono globalny cet neni zas tak plny nakolko ludia su tam aktyvny v roznich casoch a tam je viac viuzita spolkova komunikacia global sa pouziva trocha menej ako uz pisali na komunikaciu a popripade pokecanie atak myslim teras FOE
 

DeletedUser

Guest
no len dodam hra uz funguje viac ako rok tak uz neni v zaciatku ale uz plnohodnotna ono globalny cet neni zas tak plny nakolko ludia su tam aktyvny v roznich casoch a tam je viac viuzita spolkova komunikacia global sa pouziva trocha menej ako uz pisali na komunikaciu a popripade pokecanie atak myslim teras FOE
-------------------------------------------
No to záleží na tom o jaký svět na foe se jedná:) Já to hraju na všech 3 a tak vím že zatím co na jednom světě je ta komunikace slabší tak na tom druhém a třetím to naopak vesele žije:) Globál se využívá celkem dost a to hlavně nováčky a nebo těmi co shánějí buď členy do svých cechů a nebo jen někoho na výměnu bodů či zboží:)
 

DeletedUser4

Guest
Globálny chat je vo všeobecnosti dobrý nápad. To, do akej miery je využívaný už ale závisí len a len na samotných hráčoch na jednotlivých serveroch. V každom prípade však tento tvoj návrh Amaltea predložíme vývojárom hry. ;)
 

DeletedUser

Guest
V súvislosti s chatom som nenašla možnosť nazrieť, ktorí členovia spolku sú v danú chvíľu aktívny, to by tiež bolo fajn.
 

DeletedUser86

Guest
ahojte, co sa tyka chatu tak na the-west su mestsky aliancny a sektorovy globalny uz dlhe roky, a takisto si nemyslim ze nejak zatazuju extremne server aj ked je rozhodne silnejsi ako na elve... a hlavne sa ta hra rozvija strasne dlho...

no kazdopadne chat a ludia na nom je jeden z prvkov preco ta hra este neupadla do totalneho zabudnutia aj ked slovenske svety sa stale zgrupuju a spajaju... kazdopadne by som aj ja uvitala moznosti sektoroveho chatu atd... lahsie by sa zlepsovali hraci v spolocenstvach ak by sa dalo komunikovat aj s "cudzimi" plus by sa lepsie obchodovalo a uzatvarali by sa jednoduchsie nove dohody pakty priatelstva etc...

komunikacia je zakladny prostriedok v kazdej online hre... ludia travia viac casu tam kde si mozu aj poklabosit a bez strachu skrze identitu sa sem tam aj o nieco podelit zo svojho zivota alebo sa trebars aj postazovat

roky hrajem west ako som spominala na zoznamke, a ta hra ma sice uz vobec nebavi ale drzia ma v nej este tie dlhorocne priatelstva skrze ktore som nepomazala tie ucty :))

tolko za mna
 

DeletedUser4

Guest
Tento návrh už bol predložený vývojárom hry. Teraz nám už ostáva iba čakať, kedy sa rozhodnú zaviesť ho do hry. :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore