• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Event

silirus1

Mlčanlivý mních
Včera som sa pýtal na čom frčia admini, keď mi za sebou padnú úlohy "kúp 8 VB", no miesto odpovede bola otázka uprataná a dnes by som sa to opýtal znova a požiadal zároveň o radu, ako dokážem v dvoch úlohách za sebou zozbierať dve položky kombinujúceho katalyzátora a v zápätí zozbierať ďalšie dve položky očarovania. Je to iba prezentácia laxnosti a lajdáctva adminov, alebo už znak psychického rozpoloženia?
Ak sa nás snažíte tlačiť do hromadného nákupu diamantov, žiadalo by sa trocha pritlačiť aj na skvalitnenie hry, nie iba na bezduché rozširovanie a zťažovanie za čoraz mizernejšie odmeny!!!
Verím že jediná reakcia na tento príspevok bude znova iba jeho odstránenie.
 

rybicka2

Ukecaný paladin
Katalyzatory sa daju uplne v pohode zbierat z budovy kniznica mesacneho kamena, ktora je odmenou z veze.
Rovnako vies po novom katalyzator vyrobit aj pomocou receptov v akademii, nie len klasicky.
 
Naposledy upravené :

Redneck

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
Ako písal už *Hawkins* my tieto úlohy nevymýšľame, sú pre všetky svety rovnaké.
K úlohám kde treba 2x po sebe kúpiť 8 VB môžem povedať iba toľko, že v minulosti bývala jedna úloha kde bolo treba kúpiť kľudne aj 32, takže kúpiť 2x po 8 je vlastne iba zlepšenie :)
A to, že za sebou treba 2x zohnať najskôr kúzla a potom katalyzátory... Možností je viacero.
Katalyzátory sa dajú zohnať vo Veži Večnosti, v modrých bonusových truhlách majú vysokú šancu na získanie a táto truhla sa dá odložiť, kým ste nedokončili celé poschodie Veže (čo bez urýchľovania trvá kľudne aj celý deň, takže máte dostatok času sa k danej úlohe dostať a tie truhly tam môžu na Vás čakať, ak sa teda nejaké objavili), tiež je šanca z prvej bežnej truhly na každom zo 4roch úsekov na poschodí.
Ďalšou možnosťou sú knižnice, ktoré ale nemusí mať nutne každý a samozrejme katalyzátory sa vyrábajú v Akadémii mágie a hráč ich nemusí vybrať ihneď. Môže ich mať odložené a navyrábané.
Ak za tým nasleduje úloha zohnať 2 kúzla, tak tie sa dajú zohnať napríklad v turnaji, tam ich je požehnane veľa. ďalšia možnosť je (ak ste katalyzátory získali vo Veži alebo z knižníc) zozberať Akadémiu mágie, keďže aj katalyzátor je kúzlo, tak aj ich získanie napísané o úsek vyššie by splnilo aj túto druhú úlohu. Čiže zase to viete splniť aj vo Veži aj knižnicami.
Jedna z ďalších možností je trochu závislá od šťastia, ale aj za susedskú výpomoc Vám môže padnúť kúzlo a prípadne ak vlastníte Pandu, tak ona vyrába na 10tej úrovni 2 kúzla naraz.

Možností je veľa :) Zoznamy úloh (síce nie oficiálne) často zostavujú hráči na Beta serveri a dá sa podľa nich pripraviť si veci vopred.
A taktiež tieto udalosti trvajú viac ako 20 dní, čiže vyrobiť 4 kúzla po sebe nemôže byť pre hráča problém. Určite to za tých 20 dní stihne :) Predsa nie je nutné spraviť všetkých 53 úloh v prvý deň eventu (ak ale po tom naozaj túžite, tak by som to riešil použitím urýchľovačov na Akadémiu mágie).
 
Hore