• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Divy na ktorých sa podieľate

Chceli by ste históriu prispievania do Divov ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    9

DeletedUser13

Guest
Dostal som nápad na zlepšenie orientácie koľko a komu som prispel do akého Divu.
Fungovalo by to nasledovne tak ako sa vedie história motivácií tak by sa viedla aj história prispievania do Divov samozrejme by bola oddelená od Histórie motivácií a obchodovania. A bol by tam jednoduchý zápis komu som koľko na aký Div prispel s tým že ak by dosiahol nový level tak by sa s tej tabuľky ten zápis odstránil. (A bolo by to super aj za predpokladu že by u vývojárov prešiel návrh na sprehľadnenie histórie čiže zvončeka že by konečne boli prehľadne spravené tabuľky na Motivácie Obchodovanie a Divy pekne zvlášť rozdelené.)

Čo vy na to hlasujte a zanechajte komentár ;).
 

Lunata

Ukecaný paladin
Ja ešte navrhujem aj v tom upozornení, ktoré mi príde, že boli ste najaktívnejším prispievateľom do divu + počet vb, či runu ktorú som získala...
V tom upozornení by bolo dobré uviesť o aký div a od akého hráča šlo.
 

Lunata

Ukecaný paladin
aha, tak to asi bolo na mňa zložito napísané, nevadí, aspoň viac uhlov pohľadu na danú vec uľahčí odpoveď kompetentným :)
 
Hore